UFC

Wyniki UFC 245: Geoff Neal zdemolował Mike’a Perry’ego w 90 sekund – VIDEO

Geoff Neal nadal nie do zatrzymania – Handz of Steel odniósł piąte zwycięstwo z rzędu w UFC, pokonując tym razem Mike’a Perry’ego przez nokaut w pierwszej rundzie.

W wyróżnionej walce karty wstępnej gali UFC 245 w Las Vegas Geoff Neal (13-2) ubił Mike’a Perry’ego (13-6) w ledwie 90 sekund.

Perry agresywniejszy, próbuje wywierać presję, ale to Neal pozostaje aktywniejszy. Hasa wzdłuż siatki, trafia lewym na głowę. Perry z mocnym middlekickiem, ale Neal odpowiada lowkingiem. Chwilę potem walczący z odwrotnej pozycji Handz of Steel trafia srogim okrężnym kopnięciem na korpus.

Kolejny lowking Geoffa, choć było blisko krocza. Podobnym odpowiada Platynowy. Perry szuka prawego sierpa, ale Neal uchodzi. Geoff szuka krosa, ale Mike kontruje overhandem. Perry rusza do ataku, ale Neal zaskakuje go srogim kopnięciem na głowę! Platynowy naruszony! Na wstecznym próbuje okiełznać błędnik! Neal rusza do szarży, ale wykalkulowanej, nie podpala się – ponawia kopnięcie, ale Perry unosi gardę! Handz of Steel rzuca jednak rywala na siatkę ciosami! Kolejne kopnięcie smaga głowę Perry’ego! Seria precyzyjnych ciosów ze strony Neala! Perry na deskach! Dobitka! Koniec!


https://twitter.com/AdamCatterall/status/1206046006208413696?s=20

Geoffrey Neal odnosi w ten sposób już piąte zwycięstwo z rzędu, w tym czwarte przed czasem, włączając się najprawdopodobniej do rozgrywki o najwyższe cele w wadze półśredniej.
Dla Mike’a Perry’ego jest to druga z rzędu przegrana i pierwsza w karierze przez nokaut.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

UFC 245: Usman vs. Covington – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button