UFC

Wyniki UFC 245: Chase Hooper zdemolował Daniela Teymura – VIDEO

Ledwie 20-letni Chase Hooper zadebiutował w UFC z nie lada przytupem, uderzeniami z góry ubijając w pierwszej rundzie Daniela Teymura.

Najmłodszy uczestnik gali UFC 245 w Las Vegas Chase Hooper (9-0-1) podtrzymał nieskazitelny bilans, w debiucie w oktagonie masakrując Daniela Teymura (7-4) w pojedynku wieńczącym kartę przedwstępną.

Amerykanin szybko poszukał obalenia, gdy zainkasował pierwsze ciosy od Szweda. Teymur złapał ciasną gilotynę, wściekle ciągnąc, aby odklepać młodziana. Ten jednak przetrwał, próbując później wciągnąć rywala do gardy. Teymur wyswobodził się i walka wróciła na nogi.

Szwed trafił nacierającego Amerykanina srogim prawym overhandem, potem lądując na górze w parterze. W kotłowaninie Hooper zaszedł jednak Teymurowi za plecy, unieruchamiając go pod siatką. W końcu Amerykanin przeniósł walkę do parteru, obijając rywala zza pleców. Dołożył srogie uderzenia, następnie zapinając duszenie. Sobie tylko znanym sposobem Szwed przetrwał, ale Hooper przeszedł do dosiadu, zasypując go kanonadą uderzeń.

Teymur znów oddał plecy, potem ponownie skręcił się, oddając dosiad. Młodzian unieruchomił go w trójkącie, zasypując kanonadą ciosów i łokci z góry. Sędzia nie miał wyboru, przerywając tę rzeź.
Dla Daniela Teymura jest to czwarta porażka w dotychczasowych pięciu występach w UFC.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

UFC 245: Usman vs. Covington – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button