UFC

Wyniki UFC 232: Michael Chiesa brutalnie poddał Carlosa Condita – VIDEO

Michael Chiesa odniósł piekielnie cenne zwycięstwo, podczas gali UFC 232 w Los Angeles odklepując Carlosa Condita.

Michael Chiesa (14-4) rozpoczął przygodę z kategorią półśrednią od spektakularnego poddania na Carlosie Condicie (30-13) podczas gali UFC 232 w Los Angeles.
Po kilka atakach Condita w kombinacjach Chiesa złapał klincz – i nie chciał puścić za nic w świcie. I nie puścił, w końcu haczeniem przewracając Condita. Ten jednak swoim zwyczajem doprowadził do kotłowaniny i z czasem wrócił na nogi – choć został przyszpilony do siatki w klinczu, a z czasem ponownie obalony. Chiesa walczył o ustabilizowanie pozycji z góry, kąsając rywala uderzeniami z góry – ale Condit wił się jak zły. W końcu zaskoczył Mavericka balachą z pleców, piekielnie ciasną! Chiesa zdołał się jednak wykaraskać, ale Condit wrócił na nogi. Na krótko jednak, bo Michael błyskawicznie ponownie położył go na plecach – ale tam Urodzony Zabójca swoim zwyczajem doprowadził do szalonej kotłowaniny. Obaj zdzielili się kilkoma dobrymi uderzeniami.

Początek drugiej rundy należał do Chiesy, który kilkoma ciosami zdzielił Condita, następnie przechwytując jego kopnięcie i kładąc go na plecach. Tam Carlos znów poszukał ostrej kulanki, ale tym razem Maverick złapał kimurę – ułożył sobie Condita i wykorzystując potem jedną tylko rękę i ciężar swojego ciała, zmusił utytułowanego rywala do odklepania.

https://twitter.com/DaveMMAdden/status/1079233704927494144
https://twitter.com/ryansongalia/status/1079234364851044353

Michael Chiesa przerywa w ten sposób czarną serię dwóch porażek, zadając piątą z rzędu Carlosowi Conditowi. Po zwycięstwie Maverick wyzwał do walki Neila Magny’ego.

*****

UFC 232: Jones vs. Gustafsson II – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button