Wyniki UFC 228: Karolina Kowalkiewicz znokautowana przez Jessicę Andrade – video

Karolina Kowalkiewicz nie była w stanie powstrzymać Jessiki Andrade, kończąc na deskach w co-main evencie gali UFC 228 w Dallas.

Karolina Kowalkiewicz (12-3) nie sprostała faworyzowanej Jessice Andrade (19-6) w co-main evencie gali UFC 228 w Dallas, tym samym będąc zmuszoną do odłożenia planów mistrzowskich na bliżej nieokreśloną przyszłość.
Brazylijka ruszyła od samego początku z ogromny impetem, dosięając i okrutnie naruszając Polke serią potężnych ciosów.

Nasza zawodniczka przetrwała jednak nawałnicę Andrade, odpowiadając własnymi ciosami! Brazylijka kontynuowała jednak ostre ataki – ale Karolina wcale nie pozostawała jej dłużna! Nasza zawodniczka odpowiadała kombinacjami, z których wiele dochodziło szczęki Jessiki. Na niewiele się to jednak zdawało, bo będąca krzyżówką Wanderiela Silvy z Johnem Linekerem Brazylijka nie zwalniała tempa, nadal nacierając z morderczymi intencjami. W końcu ustrzeliła Kowalkiewicz potężnym prawym w kontrze na kombinację łodzianki.

https://twitter.com/UFCTRVideos/status/1038632726340034560

*****

UFC 228: Woodley vs. Till – wyniki i relacja na żywo

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply