UFC

Wyniki UFC 228: Abdul Razak Alhassan w 44 sekundy ciężko nokautuje Niko Price’a – video

Abdul Razak Alhassan nie pozostawił żadnych wątpliwości, rozbijając w ledwie 44 sekundy Niko Price’a na otwarcie kartuy głównej UFC 228.

Abdul Razak Alhassan (10-1) i Niko Price (12-2) w pełni potwierdzili pokładane w ich walce mordercze nadzieje, dając podczas gali UFC 228 w Dallas krótkie, ale nafaszerowane akcją jak wielkanocna baba rodzynkami widowisko, zakończone nokautem w wykonaniu tego pierwszego.
Początek należał co prawda do Price’a, który soczystym krosem skarcił próbę lowkinga Alhassana, ale ten ostatni szybko przeszedł do działania. Wywarł presję, zamykając rywala na siatce – a tam obaj wdali się w ostre, szalone wymiany. Przeważający szybkościowo Alhassan był znacznie precyzyjniejszy w swoich poczynaniach, ostatecznie ciężko nokautując rywala, który po serii bomb na szczękę osunął się bez życia po siatce na deski.

Dla Abdula Razaka Alhassana jest to trzecie zwycięstwo z rzędu. Nokautem w pierwszej rundzie podtrzymuje też swoją nieprawdopodobną statystykę – wszystkie dziesięć zwycięstw w karierze odniósł bowiem przez nokauty w pierwszej rundzie.

*****

UFC 228: Woodley vs. Till – wyniki i relacja na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button