UFC

Wyniki UFC 217: TJ Dillashaw ubija Cody’ego Garbrandta – video

TJ Dillashaw zdetronizował Cody’ego Garbrandta, ubijając go w drugiej rundzie walki podczas gali UFC 217.

TJ Dillashaw (15-3) ponownie zasiadł na mistrzowskim tronie kategorii koguciej, ubijając Cody’ego Garbrandta (11-1) w drugiej rundzie pojedynku podczas gali UFC 217 w Nowym Jorku.
Od początku walki Dillashaw dużo pracował na nogach, próbując zahipnotyzować rywala mnóstwem przyruchów, zmyłek i kiwek. Szczególnie upodobał sobie niskie kopnięcia, ale Garbrandt bardzo dobrze odskakiwał, kontrolując dystans. Celnych uderzeń z obu stron nie było wiele. Po niespełna trzech minutach w oktagonie jednak zawrzało, gdy obaj wdali się w szalone wymiany, z których to mistrz wyszedł lepiej, trafiając częściej. TJ kontynuował poszukiwania niskich kopnięć, ale Garbrandt świetnie ich unikał. W końcówce Dillashaw trafił dwoma dobrym ciosami, zmuszając rywala do odwrotu, ale mocno się podpalił, wpadając w półdystans z kolejnymi uderzeniami – ale tam zainkasował potężną kontrę prawy, po której padł na deski. Cody rzucił się za nim z dobitką, ale syrena kończąca pierwszą rundą uniemożliwiła mu dobicie rywala.

Drugą odsłonę to jednak Dillashaw rozpoczął znacznie lepiej, będąc bez porównania aktywniejszym. Jego niskie kopnięcia zaczęły dochodzić, a wysokim posłał nawet Garbrandta na deski. Wyraźnie zaczął łapać wiatr w żagle, atakując coraz ostrzej. I w końcu dopiął swego, posyłając mistrza raz jeszcze na deski – i tym razem dobił rywala serią uderzeń!

https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/927023499872436224

Po walce nowy-stary mistrz pokazał ponownie klasę, przekonując, że No Love nadal ma przed sobą wielką przyszłość i na pewno się jeszcze spotkają.

Rzucił też raz jeszcze wyzwanie Demetriousowi Johnsonowi.

*****

UFC 217 – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button