UFC

Wyniki UFC 217: OSP ciężko nokautuje Corey’a Andersona – video

Ovince St. Preux odniósł trzecie z rzędu zwycięstwo, tym razem przepięknym kopnięciem na głowę nokautując Corey’a Andersona podczas gali UFC 217.

Ovince St. Preux (22-10) przepięknym kopnięciem na głowę ciężko znokautował Corey’a Andersona (9-4) podczas gali UFC 217 w nowojorskiej Madison Square Garden.
Przez zdecydowaną większość pierwszej rundy Amerykanin kontrolował Haitańczyka pod siatką – choć miał ogromne problemy z defensywnymi zapasami rywala – ale w samej końcówce, gdy walka przeniosła się na środek oktagonu, zainkasował serię potężnych ciosów, po których wylądował na deskach. Syrena kończąca pierwszą rundę uratowała go jednak przed dobitką ze strony OSP.

Na otwarcie drugiej odsłony Haitańczyk zdzielił Amerykanina potężnym kopnięciem na głowę, którym wybił rywalowi ochraniacz, rzucając się na niego z kolejnymi uderzeniami.

Sędzia jednak niespodziewanie przerwał walkę, pozwalając Andersonowi na włożenie ochraniacza. Potem natomiast Amerykanin odzyskał rezon, do końca rundy męcząc cofającego się prosto na siatkę Haitańczyka w klinczu, a nawet obalając go i obijając z góry.

W trzeciej rundzie OSP zaczął w końcu unikać przyszpilania do siatki, żwawiej pracując na nogach i ponownie broniąc się przed zapaśniczymi próbami rywala. Walkę rozstrzygnął potężnym kopnięciem na głowę z odwrotnej pozycji, po którym Anderson runął na deski bez życia. Żadna dobitka nie była potrzebna.

https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/926976612511502336
https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/926976202144997382

Dla OSP jest to już trzecie z rzędu zwycięstwo przed czasem, a dla Andersona druga z rzędu porażka przez ciężki nokaut.

Po walce Haitańczyk wyraził gotowość do pójścia w tany z Ilirem Latifim podczas grudniowej gali UFC 219.

*****

UFC 217 – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button