UFC

Wyniki UFC 216: John Moraga sensacyjnie ubija Magomeda Bibulatova – video

Jeden z największych underdogów gali UFC 216, John Moraga, znokautował w pierwszej rundzie niepokonanego wcześniej Magomeda Bibulatova.

John Moraga (18-6) odniósł niezwykle cenne zwycięstwo, w wyróżnionej walce karty UFC 216 nokautując już w pierwszej rundzie Magomeda Bibulatova (14-1), któremu zadał pierwszą w karierze porażkę.
Amerykanin rozpoczął pojedynek od trzech srogich lowkingów na wysokości łydki, które wyraźnie sprawiły sporo problemów Czeczenowi, mocno ograniczając jego zapędy ofensywne. Ostatecznie najpierw naruszył Bibulatova potężnym prawym, a następnie dopełnił dzieła zniszczenia soczystym lewym sierpem po przestrzelonym kopnięciu, który trafił idealnie w szczękę próbującego atakować podbródkowym – i kompletnie odsłoniętego – Czeczena. Ten ostatni runął na deski, ledwie żywy – tam dopadł go Moraga, kończąc walkę kilkoma dodatkowymi uderzeniami.

Dla Johna Moragi, który swego czasu bił się o pas z Demetriousem Johnsonem, jest to drugie z rzędu zwycięstwo – a taką serią nie mógł pochwalić się od 2014 roku.

*****

UFC 216 – wyniki i relacja na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button