KSWPolskie MMA

Wyniki KSW 60: kapitalny Ziółkowski rozbił i poddał Kazieczkę!

Bez zmian na tronie kategorii lekkiej KSW – Marian Ziółkowski w świetnym stylu obronił tytuł, pokonując Macieja Kazieczkę.

W co-main evencie gali KSW 60 w Łodzi kapitalnie dysponowany mistrz wagi lekkiej Marian Ziółkowski (23-8-1) obronił pas, rozbijając i w drugiej rundzie poddając Macieja Kazieczkę (7-2).

Kazieczko przestrzelił lowkingiem na otwarcie pojedynku. Obaj bardzo czujnie, skoncentrowani. Kolejny lowking pretendenta pruje powietrze. Jab mistrza. Trzeci lowking Kazieczki w powietrze. Kolejny prosty Mariana – i dołożył lowkinga. Taktyczna szermierka. Maciej w końcu zdzielił Mariana łydkingiem. I jeszcze jeden doszedł celu! 1-2 Ziółkowskiego, ale nieczysto. Lowking mistrza wszedł natomiast czysto.
Marian podkręcił odrobinę tempo. Zaatakował śmielej. Kazieczko spróbował kopnięć na głowę, ale nie doszły one celu. Lowking Kazieczki. Świetne 1-2 doszło głowy pretendenta, który prawie się przewrócił! Doszedł jednak szybko do siebie. Marian przepuścił dwa potężne prawe sierpy pretendenta, odpowiadając ładnym prostym. Lowking Macieja. Jednak proste Mariana doszły celu. Middlekick wylądował na korpusie mistrza. Ten zdzielił rywala kolejnymi prostymi. Minuta do końca.
Śliczny lowking Mariana, poprawiony latającym frontalem na korpus. Ziółkowski ładnie przepuścił bombę prawą Kazieczki. Grzmotnął go kolejnymi prostymi. W ostatnich sekundach pretendent zaatakował agresywniej, trafiając kilkoma kopnięciami, ale też inkasując kilka prostych.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 Ziółkowski

Lowking Kazieczki, prosty Ziółkowskiego na otwarcie rundy drugiej. Soczysty prawy pretendenta doszedł w końcu celu – prosty, nie sierpowy. Marian potraktował rywala lewym prostym. Kolejne lewe mobilnego mistrza doszły głowy nacierającego Kazieczki. Jest i kros! Ale reprezentant Ankosu MMA odpowiedział.

Lewy prosty spotkaniowy w wykonaniu Ziółkowskiego! Weszło jak w masło! Kazieczko naruszony! Marian poprawia krosem! Pretendent na deskach! Mistrz poszukał skończenia, ale pretendent przetrwał i wrócił na nogi. Tam jednak wyraźnie nie mógł okiełznać błędnika. Ziółkowski wyrachowany, unikał ostrych, jakby desperackich cepów rywala, kąsając go prostymi i szukając mocnego krosa.

Dwie minuty do końca rundy. Maciej doszedł już do siebie. Poszukał nawet ostrych ataków, ale Ziółkowski neutralizował jego szarże świetna pracą na nogach.Kolejna fantastyczna kombinacja prostych – lewego z prawym! Kazieczko ponownie wylądował na deskach! Marian ruszył za rywalem z kanonadą, przedzierając się do dosiadu! Ostre łokcie z góry! Sędzia bliski przerwania! Kazieczko oddaje plecy! Ziółkowski zapina ciasne duszenie… Koniec! Kazieczko odklepał!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Tym samym Marian Ziółkowski po raz pierwszy obronił pas mistrzowski wagi lekkiej. Seria czterech z rzędu zwycięstw Macieja Kazieczki dobiegła końca.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

KSW 60: De Fries vs. Narkun II – wyniki, relacja i punktacja na żywo

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button