KSWPolskie MMA

Wyniki KSW 54: Izu Ugonoh pokonał przez TKO niezdolnego do kontynuowania walki Quentina Domingosa

Izu Ugonoh nie miał problemów z rozbiciem Quentina Domingosa w swoim debiutanckim występie w formule MMA.

Izu Ugonoh (1-0) rozpoczął przygodę z MMA i KSW od pokonania Quentina Domingosa (5-2) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie w ramach gali KSW 54.

Izu rozpoczyna od lewych prostych. Kopie na nogi, Domingos szuka cepa w kontrze, ale nie trafia. Polak wywiera presję. Lowking Ugonoha. Portugalczyk cierpliwy. Ładny bezpośredni lewy sierp Izu. Taktyczny bój.

Lewy na korpus autorstwa Ugonoha – i odskok przed kontrującym prawym sierpem. Niskie kopnięcie Polaka, kontra Portugalczyka, który idzie po obalenie! Przewraca przy siatce Ugonoha, ale ten natychmiast wraca na nogi i z klinczu sam obala Domingosa. Zasypuje go gradem uderzeń z góry, następnie wracając na nogi. Domingos tymczasem… Nigdzie się nie wybiera, chwyta się za udo i daje jasno do zrozumienia, że ma dość. Co mu się stało? Czy to wynik srogiego lowkinga Izu? Nie wiadomo.
Wiadomo natomiast, że były kickbokser i bokser Izu Ugonoh rozpoczyna przygodę z MMA od zwycięstwa przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie, pokazując, że ma spory potencjał w nowej dyscyplinie.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

KSW 54: Gamrot vs. Ziółkowski – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button