KSWPolskie MMA

Wyniki KSW 51: Borys Mańkowski udusił Vaso Bakocevicia

Borys Mańkowski zmusił do klepania w pierwszej rundzie Vaso Bakocevicia podczas gali KSW 51 w Zagrzebiu.

W co-main evencie gali KSW 51 w Zagrzebiu Borys Mańkowski (20-8-1) poddał w pierwszej rundzie Vaso Bakocevicia (39-19-1).

Po kilku wymianach na otwarcie walki – nikt nie trafił znaczącym uderzeniem – Mańkowski zamknął Bakocevicia na siatce, wojując tam o obalenie. Czarnogórzec dobrze jednak wybronił się. Wracamy na środek klatki. Lowking Vaso. Borys agresorem, zamyka rywala na siatce. Przypadkowe kopnięcie w krocze w wykonaniu Polaka. Pojedynek na chwilę przerwany, szybko wznowiony. Ostra szarża bokserska Mańkowskiego, ale Bakocevic uchodzi do boku. Czarnogórzec świetnie się bawi. W końcu zostaje jednak zamknięty na siatce – Polak chwyta go i ładnym zastawieniem przenosi walkę do parteru. Diabeł Tasmański za plecami Bakocevicia. Czarnogórzec umiejętnie wraca jednak na nogi.
Wymiany kopanych uprzejmości w stójce. Polak agresywniejszy, zamyka rywala na saitce serią ciosów – Czarnogórzec idzie po obalenie, ale tylko na to czekał Diabeł Tasmański! Chwyta gilotynę! Poprawia uchwyt! Anakonda! Psychopata klepie!

Borys Mańkowski tym samym powraca na zwycięskie tory po czarnej serii trzech z rzędu porażek.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

KSW 51: Pudzianowki vs. Jun – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button