KSWPolskie MMA

Wyniki KSW 45: Phil De Fries zdominował i poddał Karola Bedorfa – video

Bez zmian na tronie kategorii królewskiej – Phil De Fries zdominował, porozbijał i ostatecznie poddał Karola Bedorfa podczas gali KSW 45.

Phil De Fries (16-6) obronił pas mistrzowski kategorii ciężkiej, w walce wieczoru gali KSW 45 w Londynie dominując i poddając Karola Bedorfa (15-4).
Polak rozpoczął agresywnie, ale Brytyjczyk dosięgnął go serią prostych. Seria lowkingów Bedorfa, po których próbuje zaatakować kopnięciem głowę rywala – bez powodzenia. Dochodzi jednak mocny middlekick Polaka. Berserker wytrącony z równowagi po świetnym zastawieniu w wykonaniu rywala – trafia na deski, a De Fries od razu rusza za nim. Polak próbuje zagrażać rywalowi kimurą, ale Brytyjczyk ostatecznie układa go sobie na plecach, trafiając do gardy pretendenta. Obaj uderzają – Brytyjczyk z góry, Polak z dołu. Bedorf próbuje dystansować, wstawać – ale bez powodzenia. Walka przenosi się pod siatkę, gdzie mistrz nadal kontroluje Karola z góry – i kontynuuje ostrzał. Szczecinianin poszukał skrętówki, ale Phil przetrwał i pozostał na górze, w gardzie. Nasz zawodnik ponownie poszukał kimury, ciągnął mocno – ale bez powodzenia. De Fries zostaje na górze, rozpuszcza kanonadę uderzeń z góry, głowa Bedorfa odskakuje raz za razem! Potężne dwa uderzenia na koniec, ale gong ratuje polskiego zawodnika!

Punktacja Lowking.pl R1
10-8 De Fries

Drugą rundę Bedorf rozpoczął z przytupem, dosięgając De Friesa serią ciosów – ale wpadł w klincz i Brytyjczyk wykorzystał okazję do przeniesienia walki do parteru, co uczynił z dziecinną niemalże łatwością. Z gardy rozpoczął ostrzał polskiego zawodnika. Z czasem przeszedł bez problemu do półgardy, unieruchamiając Bedorfa. Ten wije się, próbuje dystansować, wstawać, przetaczać – nic z tego. Kolejne uderzenia spadają na jego głowę. Połowa rundy. Karol odzyskał gardę. Próbuje dystansować, ale zbiera uderzenia na głowę. Soczysty łokieć De Friesa. Brytyjczyk cierpliwy – klei się, świetnie kontroluje, od czasu do czasu spuszcza uderzenia. Dosięga Polaka mocnym prawym, przedostaje się do pozycji boczne, próbuje Americany. Bedorf broni się, ale inkasuje kolejne uderzenia. W końcu De Fries raz jeszcze próbuje klucza na rękę i… Bedorf klepie!

*****

KSW 45: De Fries vs. Bedorf – wyniki, relacja i punktacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button