Wyniki KSW 44: Kleber Koike Erbst efektownie poddał Mariana Ziółkowskiego – video

Kleber Koike Erbst poskręcał Mariana Ziółkowskiego w pierwszej rundzie walki podczas gali KSW 44 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Kleber Koike Erbst (24-4-1) nie miał większych problemów z pokonaniem biorącego walkę w zastępstwie Mariana Ziółkowskiego (19-7-1), poddając debiutującego pod sztandarem polskiego giganta Polaka w pierwszej rundzie.
Obaj zawodnicy rozpoczęli spokojnie. Ziółkowski poszukał lewych prostych, Japończyk wywarł presję, już pół minut po rozpoczęciu walki zamykając Polaka na siatce i szukając obalenia. Warszawiak dobrze się jednak wybronił i walka przeniosła się na środek klatki. 1-2 Mariana dochodzi celu. Kombinacja Koike zakończona lowkingiem – i tylko on dochodzi celu. Ziółkowski znów jednak cofnął się na siatkę, gdzie Erbst poszedł po obalenie – nie dał rady przewrócić Polaka, ale wciągnął go do gardy, szukając obalenia. Ziółkowski dobrze się wybronił, ale nie zdołał zerwać klinczu – w rezultacie Koike cisnął nim przez biodra i ułożył go w końcu na plecach. Tam Japończyk poszukał duszenia, regularnie jednak pracując nad przejściem pozycji. Co i rusz zastawiał na Złotego Chłopca pułapki, od czasu do czasu rozpuszczając ręce – warszawiak bronił się jednak bardzo dobrze – ale do czasu. Koike w końcu utorował sobie bowiem drogę do ciasnej balachy, zmuszając Ziółkowskiego do klepania.

Kleber Koike Erbst odnosi w ten sposób szóste z rzędu zwycięstwo w karierze – i czwarte kolejne w KSW. Wydaje się pewnikiem, że w kolejnym pojedynku powalczy o złoto kategorii piórkowej.

*****

KSW 44: Pudzianowski vs. Bedorf – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply