Wyniki KSW 43: Janikowski ekspresowo zdemolował Bahatiego – video


Damian Janikowski nie dał żadnych szans Yannickowi Bahatiemu, demolując go w ledwie osiemnaście sekund podczas gali KSW 43 we Wrocławiu.

Damian Janikowski (3-0) w ledwie 18 sekund zdemolował Yannicka Bahatiego (8-4) w co-main evencie gali KSW 43 we Wrocławiu.
Damian rozpoczął walkę od soczystego lowkinga, później w półdystansie kombinacją prawego i lewego okrutnie naruszając Bahatiego! Brytyjczyk cofnął się na siatkę, chwiejąc się na nogach! Polak poprawił częściowo zblokowanym kopnięciem na głowę, po którym spróbował desperacko obalić olimpijskiego zapaśnika – utkwił jednak skontrolowany w żółwiu, inkasując uderzenie za uderzeniem! Nie poprawiał swojej pozycji, pogodzony z losem, i sędzia przerwał walkę!

Dla wrocławianina jest to już trzecie z rzędu zwycięstwo w karierze – i w KSW – które mocno zbliża go do walk o najwyższe laury w kategorii średniej.

*****

KSW 43 – Soldic vs. Du Plessis – wyniki, relacja i punktacja


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply