Wyniki KSW 42: Askham kopnięciami na korpus rozbił Materlę – video

Michał Materla nie znalazł odpowiedzi na atomowe kopnięcia na korpus w wykonaniu Scotta Askhama, który ubił go w ledwie 69 sekund podczas gali KSW 42.

W kluczowym starciu dla układu sił w kategorii średniej Scott Askham (16-4) zdemolował kopnięciami na korpus Michała Materlę (25-6) podczas gali KSW 42 w Łodzi.
Już pierwszą kontrą w półdystansie Materla dosięgnął szczęki Askhama, ale ten szybko doszedł do siebie. Anglik trafił lowkingiem, a potem poszukał kolan z tajskiego klinczu. Potężne kopnięcia okrężne dosięgło korpusu Michała, który wyraźnie się skrzywił, klejąc łokieć do boku. I raz jeszcze Askham potraktował wątrobę Materli potężnym kopnięciem na schaby. I raz jeszcze. Materla zgięty w pół! Poszukał obalenia, ale zainkasował kolano na głowę! Brytyjczyk trzyma ledwie żywego Polaka na siatce! Kolejny middlekick! Materla pada na kolana! Pędzi kolejne kopnięcie, ale jest już po wszystkim!

https://twitter.com/ssr57/status/970063940939059203

*****

KSW 42 – Khalidov vs. Narkun – wyniki, relacja i punktacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply