FENPolskie MMA

Wyniki FEN 25: Vaso Bakocevic zwycięża, kontuzja Macieja Jewtuszki

Vaso Bakocevic pokonał debiutującego pod flagą Fight Exclusive Night Macieja Jewtuszkę w daniu głównym gali FEN 25 w Ostródzie.

W walce wieczoru gali FEN 25 w Ostródzie Vaso Bakocevic (38-18-1) zrewanżował się Maciejowi Jewtuszce (12-5) za porażkę sprzed pięciu lat, zwyciężając z uwagi na kontuzję Polaka.

Jewtuszko rozpoczyna od serii frontalnych kopnięć, trzymając nimi rywala na dystans. Jedno z nich Vaso jednak przechwytuje i kładzie Polaka na plecach. Czarnogórzec w gardzie. Kontroluje, okolicznościowo obija. Nie dzieje się wiele. Jewtuszko szuka łokci z pleców, dystansując i atakując. Sędzia w końcu podnosi walkę. Bakocevic nurkuje pod obrotowym łokciem Polaka i ponownie go przewraca. Irokez wraca na nogi, ale Bakocevic trzyma go pod siatką. Haczenie – i szczecinianin leży na plecach, z grymasem bólu na twarzy (kontuzja kolana?). Z czasem jednak wraca na nogi, atakując kolanami z klinczu – jednym z nich posyła Czarnogórca na deski! Vaso szybko jednak odzyskuje rezon i w kotłowaninie odzyskuje pozycję dominującą. Jewtuszko aktywny z pleców, szuka łokci.

Do drugiej odsłony Polak już jednak nie wyszedł z powodu kontuzji kolana.

W ten sposób 38-letni już Irokez nieudanie powraca do walki po prawie 2-letniej przerwie.

*****

FEN 25: Jewtuszko vs. Bakocevic – wyniki i relacja na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button