FENPolskie MMA

Wyniki FEN 25: Krystian Bielski znokautował Tomasza Skrzypka

Krystian Bielski powrócił na zwycięskie tory, ubijając Tomasza Skrzypka podczas gali FEN 25.

Podczas gali FEN 25 w Ostródzie Krystian Bielski (5-1) rozbił i w drugiej rundzie ubił debiutującego pod flagą polskiej organizacji Tomasza Skrzypka (2-1).

Początek walki należał do tego Skrzypka. Dysponując świetnymi warunkami fizycznymi, walczył z dystansu, kąsając rywala ciosami i kopnięciami, a także sfinalizował jedno obalenie. Z czasem jednak to zawodnik Arrachionu Olszty przejął stery walki w swoje ręce, umiejętnie przedzierając się przez długie ręce słabnącego oponenta i dosięgając go ciosami.
W drugiej odsłonie Bielski nadal miał przewagę, będąc aktywniejszy i agresywniejszym. Skrzypek próbował co prawda opędzać się od agresora ciosami i kopnięciami, a nawet zdołał go rozciąć, ale Bielski nie miał większych problemów ze skracaniem dystansu i skutecznym rozpuszczaniem rąk. Początkiem końca skrzypka okazało się kolano na korpus, jakie zainkasował w klinczu, potem wyraźnie odczuwając je pod siatką. Czując krew, Bielski ruszył do ostrego ataku, zaatakował jeszcze raz korpus, potem wystrzelił na górę, a dzieła zniszczenia dopełnił kopnięciem na głowę, po którym Tomasz Skrzypek wywinął się niczym lata temu Forrest Griffin w walce z Andersonem Silvą.

Krystian Bielski powraca w ten sposób na zwycięskie tory po pierwszej zawodowej porażce, jaką zadał mu w listopadzie ubiegłego roku Adrian Błeszyński. Po pokonaniu Skrzypka wyraził zresztą pełną gotowość na rewanż z Aresem.

*****

FEN 25: Jewtuszko vs. Bakocevic – wyniki i relacja na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button