Absolute Championship AkhmatAbsolute Championship BerkutAkhmatPolskie MMARosyjskie MMA

Wyniki ACA 101: Karol Celiński pewnie wypunktował Samiego Antarę

Karol Celiński pewnie wypunktował Samiego Antarę podczas warszawskiej gali ACA 101.

Karol Celiński (17-8) nie miał żadnych problemów z wypunktowaniem Samiego Antary (4-2) podczas gali ACA 101 w Warszawie.

Pierwsza runda należała zdecydowanie do polskiego zawodnika, który rozdawał karty w szermierce na pięści i kopnięcia. Cebula był znacznie skuteczniejszy i precyzyjniejszy boksersko – zarówno inicjując ataki, jak i kontrując – raz nawet kombinacją zakończoną lewym sierpem posyłając chaotycznego Tunezyjczyka na deski.

Druga odsłona również należała do zawodnika z Olsztyna. Wyluzowany Celiński walczył z nisko opuszczonymi rękami, prezentując dużą dojrzałość, spokój i opanowanie. Smagał porozbijanego już Antara ciosami na korpus i głowę, unikając większości chaotycznych ataków Tunezyjczyka.

Ostatnia runda również toczyła się pod dyktando Karola Celińskiego. Polak miał szybsze i precyzyjniejsze ręce, balansem przepuszczając ciosy walecznego, próbującego do końca odwrócić losy walki Antara.
Decyzja była formalnością. Wszyscy sędziowie wskazali na Karola Celińskiego, który powraca na zwycięskie tory po dwóch porażkach przez nokauty.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

ACA 101: Strus vs. Nemchinov – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button