UFC

Wygraj dwa bilety na UFC w Sztokholmie!

Mamy dla Was podwójną wejściówkę na UFC Fight Night 53, które odbędzie się 4 października w Sztokholmie!

Przypominamy, że na tej intrygująco zapowiadającej się dla polskich fanów gali wystąpią nasi trzej zawodnicy – Jan Błachowicz postara się rozpocząć przygodę z UFC z wysokiego C, pokonując będącego na fali dwóch zwycięstw Ilira Latifiego, Marcin Bandel spróbuje przedłużyć swoją nieprawdopodobną passę triumfów przez poddanie w konfrontacji z Mairbekiem Taisumovem, natomiast Krzysztof Jotko będzie miał okazję do powrotu na ścieżkę zwycięstw w rywalizacji z Torem Troengiem.

Jak wziąć udział?

Zwycięzca konkursu będzie miał okazję obejrzeć te i inne walki gali UFC Fight Night 53 na żywo! Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

  • 1) (WARUNEK KONIECZNY) Posiadać aktywne konto na niniejszym forum. Jeśli nadal go nie masz, możesz założyć je TUTAJ Zostanie ono zatwierdzone przez administrację w ciągu kilkudziesięciu minut (na ogół kilkunastu). W razie problemów z rejestracją proszę pisać na [email protected]
  • 2) (WARUNEK KONIECZNY) W komentarzu do tego tematu napisać, na walkę którego z trzech wyżej wymienionych Polaków czekasz najbardziej – i dlaczego. Forma odpowiedzi i jej długość – absolutnie dowolne, ograniczone jedynie Waszą wyobraźnią.
  • 3) (OPCJONALNIE) Krótko napisać propozycje jednej lub kilku zmian na Lowkingu (np. jaki cykl artykułów wprowadzić, jaką funkcjonalność na forum dodać/usunąć, czego Wam brakuje, co się nie podoba itd.). Odpowiedź bądź jej brak w żaden sposób nie wpływają na szansę na zwycięstwo. Dla nas są jednak ważne o tyle, że wiemy, w którym kierunku rozwijać portal.

Deadline na wszystko to niedziela 14 września 2014, godzina 22:00 czasu polskiego.

Wybór zwycięzcy

Wyłonienie zwycięzcy podzielone jest na dwa etapy:

  • 1) W pierwszym z wszystkich odpowiedzi wybieramy 15 naszym zdaniem najciekawszych / najoryginalniejszych. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi na punkt 2 (czyli uzasadnienie, na którą walkę Polaka czekacie najbardziej), natomiast, jak wspomnieliśmy wyżej, treść/jakość/objętość odpowiedzi na punkt numer 3 (propozycja zmian na Lowkingu) bądź jej brak nie mają tutaj znaczenia.

    Listę 15 autorów najlepszych komentarzy zaprezentujemy w poniedziałek 15 września.

  • 2) W drugim etapie z 15 najlepszych odpowiedzi wylosujemy jednego zwycięzcę, który zgarnie dwa bilety.

    Zwycięzcę poznamy we wtorek 16 września

Każdy może oczywiście wziąć udział w konkursie tylko raz.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button