„Wychodzisz do RDA, czy się lękasz?” – Michael Chandler odpowiada na wyzwanie ze strony Rafaela dos Anjosa

Były mistrz Bellatora Michael Chandler zabrał głos na temat wyzwanie rzuconego mu w niedzielę przez Rafaela dos Anjosa.

Gdy świat obiegły hiobowe wieści o problemach zdrowotnych Islama Makhacheva, które zmusiły go do wycofania się z walki wieczoru sobotniej gali UFC Fight Night w Las Vegas, gdzie miał skrzyżować rękawice z Rafaelem dos Anjosem, błyskawicznie pojawiły się sugestie, iż na zastępstwo za Dagestańczyka powinien wejść były mistrz Bellatora Michael Chandler.

Brazylijczyk szybo zaprosił zresztą Amerykanina w oktagonowe tany.

– Życzę Islamowi szybkiego powrotu do zdrowia – napisał RDA na Twitterze. – Szukam nowego partnera do tańca. Wygląda na to, że Michael Chandler jest gotowy to walki. Twój ruch!

W poniedziałek Iron odniósł się do wyzwania ze strony Brazylijczyka, za pośrednictwem Instagrama w sekcji komentarzy odpowiadając na dwa pytania ze strony fanów.
– Wychodzisz do RDA, czy się lękasz? – napisał jeden z nich.

– Nie lękam się… – odpowiedział Chandler. – Mamy inne plany.

– Dlaczego nigdy nie odpowiadasz zawodnikom, którzy chcą się z tobą bić? – zapytał Amerykanina inny z fanów. – RDA rzucił panu wyzwanie.

– Spałem… – odparł Michael. – Teraz odpowiadam: mamy inne plany.Rafael dos Anjos nie jest pierwszym zawodnikiem, który chciałby stanąć w szranki z Michaelem Chandlerem. Kilka tygodni temu do walki z Amerykaninem mocno parł… Islam Makhachev! W drodze do gali UFC 254 z pojedynku z Dagestańczykiem wypadł bowiem RDA.

Iron stwierdził wówczas, że nie zna Islama Makhacheva, podkreślając, że nie zamierza brać walki w zastępstwie z rywalem, który nie jest nawet w czołowej dziesiątce rankingu wagi lekkiej. Michael Chandler przygotowywał się wtedy do roli rezerwowego w mistrzowskiej walce Khabiba Nurmagomedova z Justinem Gaethje.

Od czasu podpisania kontraktu z UFC 34-latek jak mantrę powtarza, że interesują go wyłącznie pojedynki z czołową piątką dywizji. W ostatnich tygodniach zapraszał w oktagonowe tany Tony’ego Fergusona i wspomnianego Justina Gaethje, ale póki co nic o jego debiucie nie wiadomo.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply