UFC

„Wszystko jest w rękach Boga” – Charles Oliveira poinformował, że leci do Australii na galę UFC 284: Makhachev vs. Volkanovski!

Nie zabraknie w sobotę w Perth byłego mistrza wagi lekkiej Charlesa Oliveiry.
Były mistrz kategorii lekkiej UFC Charles Oliveira leci do Australii, gdzie już w sobotę w Perth odbędzie się gala UFC 284, którą zwieńczy starcie na szczycie 155 funtów pomiędzy ostatnim pogromcą Brazylijczyka Islamem Makhachevem i dzierżącym berło wagi piórkowej Alexandrem Volkanovskim.

O wylocie do Australii Do Bronx poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, poniższe zdjęcie uzupełniając o krótki opis: „Wszystko jest w rękach Boga”.
Wpis ten Brazylijczyka na Instagramie wywołał lawinę spekulacji. Czy leci na drugi koniec świata w charakterze rezerwowego do walki wieczoru? Czy coś stało się Makhachevowi albo Volkanovskiemu?

Pytania te pozostają co prawda bez odpowiedzi, ale wyjaśnienie podróży Do Bronxa do Australii może być prozaiczne. Najprawdopodobniej chodzi bowiem o kolejną brazylijsko-dagestańską (czeczeńską) rywalizację. Tym razem jednak nie pomiędzy Oliveirą i Makhachevem, a ich klubowymi kolegami.

Do rozpiski australijskiej gali UFC 284 niedawno dołączył bowiem kompan Do Bronxa z Chute Boxe Elves Brenner, który w zastępstwie za Joela Alvareza skrzyżuje w Perth rękawice z Zubairą Tukhugovem, przyjacielem i sparingpartnerem Islama Makhacheva.Dla 25-latka z Kraju Kawy będzie to debiut pod sztandarem organizacji UFC.

Co zaś tyczy się Charlesa Oliveiry, to póki co nie wiadomo, z kim stanie w szranki w kolejnej walce. Od kilku tygodni huczy jednak o jego starciu z Beneilem Dariushem, które jest jakoby wstępnie szykowane na maj. Brazylijczyk od dłuższego czasu zapowiada, że chce walki, której wygranie zagwarantuje mu powrót do rozgrywki o tron 155 funtów.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button