KSWPodcastPolskie MMA

Wściekły Imperator! Kto ma rację: Kawulski czy Bartosiński? Co dalej ze Szpilką? Jak daleko zajdzie Ruchała 2.0? (VIDEO)

Czy Maciej Kawulski ma rację, krytykując Adriana Bartosińskiego? Dlaczego Artur Szpilka nie oglądał walki Diaz vs. Daley? Kto dla Arkadiusza Wrzoska?

W sobotę w trójmiejskiej Ergo Arenie odbyła się gala KSW 94, którą zwieńczyła wiktoria Adriana Bartosińskiego nad Igorem Michaliszynym. W co-main evencie wydarzenia Arkadiusz Wrzosek w 14 sekund znokautował Artura Szpilkę, a wcześniej Robert Ruchała w niespełna minutę rozprawił się z Patrykiem Kaczmarczykiem, sięgając po tymczasowy was wagi piórkowej.

Czy zachowanie Macieja Kawulskiego w trakcie walki wieczoru było uzasadnione? Czego zabrakło Szpili po wylądowaniu na deskach? Z kim powinien się teraz zmierzyć?

Poniżej obszerne podsumowanie KSW 94 uwzględniające między innymi przytoczone wyżej wątki.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. uważam to samo co okninski i peplowski, walki mma maja swoje zasady, w tych ramach poszukaj tego co jest najskutecznijesze i najpewniejsze zastosuj i wygraj. na koniec dnia kwadracik ma byc zielony.

    widowiskowosc? oczywiscie chcielibysmy ogladac najchetniej mile dla oka wymyslne techniki i czasami takie sie zdarzaja. fajnie ze sa premiowane bonusami.

    kawulski troche myli sport z filmem, tutaj rezyseria wlodarzy powinna konczyc sie na zestawieniu pojedynku, jak im sie nie podobaja zapasy i klincz, niech zmienia to na kickboxing w rekawicach mma, co za problem :)

Dodaj komentarz

Back to top button