UFC

Will Brooks chce powrócić na UFC 209 – zainteresowany trzema rywalami

Były mistrz kategorii lekkiej Bellatora Will Brooks celuje w powrót do oktagonu na gali UFC 209 – i ma na oku trzy nazwiska.

Zapowiedź powrotu do kategorii lekkiej byłego jej mistrza Anthony’ego Pettisa, który na gali UFC 206 nie był w stanie wypełnić limitu kategorii piórkowej, ostatecznie przegrywając z Maxem Holloway’em przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie, nie pozostała bez odzewu. Najpierw gotowość do pójścia w bój z Showtimem wyraził powracający po porażce z Khabibem Nurmagomedovem Michael Johnson, a teraz do kolejki do byłego mistrza dołączył też były mistrz Bellatora Will Brooks.

4 marca UFC 209 chcę walczyć z Anthonym Pettisem, jeśli jest zdrowy.

Nie tylko jednak Pettis, który złamał rękę w starciu z Holloway’em, wobec czego czeka go teraz dłuższa przerwa, znajduje się w orbicie zainteresowań Brooksa. Ochoczo przystałby też na zaproponowane prze jednego z fanów pojedynki z Michaelem Johnsonem lub Rafaelem dos Anjosem.

Uwielbiam to, rzućmy monetą. Orzeł – Rafael dos Anjos, reszka – Michael Johnson. Dla mnie bez znaczenia. #UFC209

30-letni reprezentant American Top Team stoczył jak dotychczas dwie walki pod banderą UFC. W debiucie, który wziął w zastępstwie, wypunktował Rossa Pearsona, natomiast ostatnio przegrał z Alexem Oliveirą, przy okazji doznając złamania żebra.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button