Wielomilionowy pozew przeciwko Conorowi McGregorowi złożony w Irlandii przez młodą kobietę

Przeciwko sposobiącemu się do powrotu do oktagonu Conorowi McGregorowi złożono wielomilionowy pozew cywilny.

Wydawało się, że problemy z prawem gwiazdor UFC Conor McGregor ma już za sobą. Tymczasem na pięć dni przed powrotem Notoriousa do oktagonu z Irlandii napłynęły niespodziewane wieści.

Otóż, wedle doniesień portalu Independent.ie, w poniedziałek do Sądu Najwyższego w Dublinie wpłynął pozew cywilny przeciwko Conorowi McGregorowi, złożony przez niewymienioną z imienia i nazwiska młodą kobietę, która miała znać sławnego Irlandczyka od wielu lat. Domaga się ona wielomilionowego zadośćuczynienia.
Jaki jest powód złożenia pozwu? Otóż, tutaj szczegółów brak. Wiadomo jedynie, że chodzi o wydarzenia z 2018 roku. McGregor miał zadać kobiecie obrażenia ciała, ale okoliczności rzekomego zdarzenia spowite są mgłą prawnej tajemnicy.

Wszystkie walki UFC i KSW można obstawiać na FORTUNA Online – z bonusem do 2230 PLN

Sprawą miała zajmować się już irlandzka policja, prowadząc szeroko zakrojone śledztwo, ale nie wniesiono oskarżeń wobec Conora McGregora, który zresztą stanowczo zaprzeczał wszelkim medialnym spekulacjom o rzekomym naruszeniu przezeń prawa.Identycznie mają się sprawy i tym razem. Reprezentująca gwiazdę UFC Karen Kessler oświadczyła, że Notorious nie przyznaje się do zarzucanych mu w pozwie czynów, zapowiadając walkę o ujawnienie prawdy.

Co ciekawe, pozew przeciwko Conorowi McGregorowi oraz nieujawnionemu koledze Irlandczyka wniosła też matka młodej kobiety. Szczegóły nie są znane.

Od kilka lat McGregor regularnie boryka się z problemami z prawem. W 2018 roku trafił do aresztu za atak na autobus w Brooklynie, raniąc kilku zawodników. W marcu 2019 roku trafił na chwilę za kraty w Miami za zniszczenie telefonu jednego z namolnych fanów. Kilka tygodni później zdzielił w dublińskim pubie starszego człowieka niezainteresowanego skosztowaniem jego trunku.
W 2019 roku pojawiły się też doniesienia o śledztwie w sprawie gwałtu, którym miał być objęty Irlandczyk. Pod koniec tego samego roku inna kobieta miała paść jego ofiarą, a we wrześniu 2020 roku McGregor został aresztowany we Francji za kolejną jakoby napaść seksualną połączoną z obnażaniem się.

Wszystkie walki UFC i KSW można obstawiać na FORTUNA Online – z bonusem do 2230 PLN

Notorious powróci do oktagonu w sobotę, w walce wieczoru gali UFC 257 w Abu Zabi krzyżując rękawice z Dustinem Poirierem.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply