UFC

Wielkie wyróżnienie dla Mateusza Gamrota! Polak nominowany w aż dwóch kategoriach World MMA Awards!

Nie zabrakło polskich akcentów w najnowszej edycji World MMA Awards – mających długą tradycję nagród MMA.
W środę ogłoszono nominacje w 23 kategoriach do najbardziej prawdopodobnie prestiżowych w światowym MMA nagród World MMA Awards, współtworzonych przez magazyn Fighters MMA od 2008 roku. Wśród nominowanych nie zabrakło wątków nadwiślańskich.

W aż dwóch kategoriach nominowano robiącego furorę w UFC Mateusza Gamrota. Polak jest jednym z pięciu kandydatów do zgarnięcia statuetki dla Międzynarodowego Zawodnika Roku oraz Odkrycia Roku.
W tej pierwszej kategorii Gamer stanie do walki z Khamzatem Chimaevem, Islamem Makhachevem, Roberto Soldiciem oraz Alexandrem Volkanovskim. Z kolei w rajdzie po Odkrycie Roku rywalem polskiego lekkiego będą Tai Tuivasa, Molly McCann, Johnny Eblen oraz Paddy Pimblett.

Nominację w kategorii Niespodzianka Roku otrzymał też Mariusz Pudzianowski. Wszystko za sprawą niedawnego nokautu, jaki zafundował faworyzowanemu wówczas Michałowi Materli. Pozostałe nominacje obejmują starcia Julianny Peny z Amandą Nunes, Matheusa Scheffela z Bruno Cappelozzą, Bena Parrisha z Christianem Edwardsem oraz Seiki Izawy z Ayaką Hamasaki.

Z kolei w kategorii Organizacja Roku KSW stanie w szranki z UFC, Bellatorem, PFL oraz Cage Warriors.W najbardziej prestiżowej kategorii Zawodnika Roku nominacje przypadły w udziale Alexandrowi Volkanovskiemu, Charlesowi Oliveirze, Johnny’emu Eblenowi, Islamowi Makhachevowi oraz Francisowi Ngannou.

Głosować na swoich faworytów można tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button