FENUFC

Wielka szansa Piotra Kuberskiego! Polak otrzymał propozycję występu na gali Contender Series!

Wygląda na to, że mistrza wagi średniej FEN Piotr Kuberskiego od podpisania kontraktu z UFC może dzielić jedna li tylko walka.
Dzieje się w grupie menadżerskiej Artnox Fight Sport! Wczoraj szefujący jej Artur Gwóźdź poinformował, że mistrz wagi piórkowej Babilon MMA Piotr Kacprzak został rezerwowym w tegorocznym sezonie Dana White Contender Series – cyklu gal, które stanowią trampolinę do UFC.

Na tym jednak nie koniec, bo dziś właściciel Artnoxu poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że propozycję występu w Contender Series otrzymał właśnie mistrz wagi średniej Fight Exclusive Night Piotr Kuberski (12-1).
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że rywalem Polaka będzie Marco Tulio Silva, a pojedynek odbędzie się 29 sierpnia w Las Vegas. Jak doszło do zestawienie?

Otóż, noszący przydomek Robocop Brazylijczyk pierwotnie miał walczyć z Valentinem Woodburnem. Rzecz jednak w tym, że ten ostatni został przesunięty do sobotniej walki z Bo Nickalem na UFC 290 – z pojedynku z amerykańskim zapaśnikiem wypadł bowiem Tresean Gore. Tym samym Tulio Silva pozostał bez rywala.

35-letni Piotr Kuberski może pochwalić się serią dziewięciu zwycięstw, z których siedem odniósł przed czasem. Ostatni pojedynek stoczył w maju, w drugiej obronie pasa mistrzowskiego wagi średniej ciężko nokautując w pierwszej rundzie Kamila Wojciechowskiego.

29-letni Robocop, który na co dzień trenuje w Chute Boxe, wygrał pięć ostatnich walk.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button