KSWPolskie MMA

„Widzimy się za kilka miesięcy” – Salahdine Parnasse zapowiada rewanż z Danielem Torresem

Były już mistrz kategorii piórkowej Salahdine Parnasse zaapelował do szefów KSW o zestawienie rewanżu z Danielem Torresem.

Salahdine Parnasse był gigantycznym faworytem w drodze do pojedynku z Danielem Torresem, który nieco ponad tydzień temu zwieńczył galę KSW 58 w Łodzi.

Jednak gremialnie skreślane Brazylijczyk wyszedł do Francuza bez respektu, nokautując mistrza w ledwie 109 sekund i tym samym rozsiadając się na mistrzowskim tronie.

Pogodziwszy się z porażką – na początku poddawał w wątpliwość słuszność przerwania, później nawet jego zgodność z przepisami – młody Francuz natychmiast zapałał żądzą rewanżu, nie mając wątpliwości, że na takowy zasłużył.

Natomiast w niedzielę po raz kolejny zaapelował o zestawienie drugiego starcia z Danielem Torresem.

– Czekam na mój rewanż – napisał na Instagramie, zwracając się do KSW, Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. – Widzimy się za kilka miesięcy.

Szefowie KSW po gali nie wykluczali zestawienia natychmiastowego rewanżu, sugerując nawet, że taki scenariusz jest wysoce prawdopodobny.

Rzecz jednak w tym, że Daniel Torres, który dzień przed galą miał gigantyczne problemy z zejściem do limitu wagi piórkowej, zapowiedział, że chciałby przenieść się do kategorii lekkiej, aby tam powalczyć z zasiadającym na jej tronie Marianem Ziółkowskim o drugi tytuł.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button