UFC

Walt Harris srogą kombinacją ubija Chase’a Shermana!

Walter Harris nie dał szans Chase’owi Shermanowi, ubijając go w drugiej rundzie efektowną kombinacją na gali UFC Fight Night 103.

W walce dwóch zawodników powracających po porażkach Walt Harris (9-5) w świetnym stylu znokautował Chase’a Shermana (9-2) na gali UFC Fight Night 103 w Phoenix.

Przez pierwsze dwie minuty walki nie działo się wiele – ten drugi tańczył wokół pierwszego, a momentów spięć, nie wspominając o czystych ciosach, nie było wiele. Wtedy jednak Harris złapał wiatr w żagle kilka razy soczyście trafiając rywala i rozbijając mu twarz. Zagubił gdzieś jednak przypadkowe kopnięcie w krocze i walka została na chwilę przerwana. Po wznowieniu to Sherman wyglądał lepiej, męcząc walczącego z odwrotnej pozycji rywala zewnętrznymi lowkingami i trafiając kilkoma ciosami. Końcówka ponownie należała jednak do Harrisa.

W drugiej odsłonie Harris coraz częściej dosięgał długimi ciosami nieruchomej głowy porozbijanego już rywala. W końcu trafił Shermana serię sierpowych, poprawił kolanem na głowę, a potężnym lewym posłał go na deski. Dwa ciężkie młoty z góry i było po sprawie!

Harris powraca w ten sposób na drogę zwycięstw po porażce z Shamilem Abdurakhimovem, serwując Shermanowi drugą z rzędu porażkę.