KSWPolskie MMA

Walki nie będzie! Tomasz Romanowski wypadł z KSW 66, ale jest nowy rywal dla Krystiana Kaszubowskiego!

Pojedynek Tomasza Romanowskiego z Krystianem Kaszubowskim wypadł z rozpiski gali KSW 66. Kris zmierzy się z innym przeciwnikiem.

News zaktualizowany
A jednak! Tomasz Romanowski wypadł z walki z Krystianem Kaszubowskim, która miała się odbyć podczas jutrzejszej gali KSW 66 w Szczecinie.
Hiobowe te wieści przekazano nieoficjalnie na profilu MMAPudelek na Twitterze.

Póki co powody absencji Tommy’ego nie są znane, ale można się domyślać, że chodzi o problemy zdrowotne. Kilka dni temu gruchnęła wiadomość, że limit wagowy pojedynku został przeniesiony na 79 kilogramów.

Romanowski wyjaśnił później na Instagramie, że kilka tygodni mocno się rozchorował, nie będąc pewnym, czy zmieści się w limicie, wobec czego zapytał o możliwość jego zwiększenia – jak zaznaczył, druga strona nie była z tego szczególnie zadowolona, ale porozumienie osiągnięto.– Bardzo się bałem, że nie zrobię wagi, bo po prostu biorę antybiotyki i że będzie ciężko, a szanuje swoich przeciwników i chciałem zachować się w porządku – napisał Tomasz. – Jeżeli ktoś tego nie rozumie, trudno. Jeżeli ktoś chce wieszać na mnie psy, okej, przeżyję. Wiedz tylko tyle, że jestem gotowy na wojnę.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Tomasz Romanowski był ostatnio widziany w akcji we wrześniu ubiegłego roku, nokautując w pierwszej rundzie Aleksandara Rakasa. Jego bilans pod sztandarem KSW wynosi 2-1.

Legitymujący się bilansem 4-2 w KSW Krystian Kaszubowski ostatnio – tj. w marcu ubiegłego roku – przegrał niejednogłośnie z Michałem Pietrzakiem. Tym samym jego seria dwóch zwycięstw – z Ivicą Trusckiem i Jakubem Kamieniarzem – dobiegła końca.
Nie wiadomo póki co, czy organizatorzy znajdą zastępstwo dla Krisa, czy może jego występ – albo walka z Romanowskim – zostanie przesunięty na inny termin.

Aktualizacja: nowym rywalem Krystian Kaszubowskiego będzie Robert Maciejowski (5-3-1), a walka odbędzie się w limicie kategorii średniej. Doniósł o tym dziennikarz Paweł Wyrobek.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button