KSWPolskie MMA

Trzy walki mistrzowskie na KSW 37 – rozpiska

Poznaliśmy pierwsze nazwiska na karcie walk grudniowej gali KSW 37, która odbędzie się w Krakowie.

Organizacja KSW odsłoniła część rozpiski na galę KSW 37, która odbędzie się 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie.

Poza (najprawdopodobniej) walką wieczoru, w której naprzeciwko siebie w cyrku bólu staną Mariusz Pudzianowski i Paweł Rak, w Krakowie dojdzie do trzech pojedynków mistrzowskich.

W kategorii piórkowej Artur Sowiński (17-7, 2 NC) podejdzie do drugiej obrony pasa po tym, jak wywalczył go w starciu z Kleberem Koike, następnie broniąc go przed zakusami Jacarezinho. Kornik skrzyżuje rękawice z mającym za sobą zwycięski debiut – pokonał Filipa WolańskiegoMarcinem Wrzoskiem (11-3).

W Krakowie po raz czwarty pasa mistrzowskiego kategorii ciężkiej bronił będzie Karol Bedorf (14-2), a w kategorii półśredniej po raz trzeci Borys Mańkowski (18-5-1). Nazwiska rywali dla polskich mistrzów nie zostały jeszcze ogłoszone.

Maciej Jewtuszko (12-3) stoczy swój trzeci pojedynek w kategorii półśredniej – po porażce z Kamilem Szymuszowskim i zwycięstwie z Krzysztofem Kułakiem – idąc w bój z Yasubey’em Enomoto (15-7), który w swoim debiucie pod banderą KSW przegrał z Aslambekiem Saidovem, odnosząc potem zwycięstwo na gali Fight Nights ze Stanislavem Molodtsovem.

Ponadto na gali wystąpi dwóch zawodników z Krakowa – lekki Łukasz Chlewicki (14-4-1), który znajduje się na fali dwóch zwycięstwo, ostatnio pokonując Aziego Thomasa, oraz Filip Wolański (9-2), który w swoim debiucie w KSW przegrał z Marcinem Wrzoskiem. Póki co nie podano nazwisk rywali dla krakowian.

Rozpiska KSW 37

Walka wieczoru

120 kg.: Mariusz Pudzianowski (9-5) vs. Paweł Rak (2-1)

Pozostałe

120 kg.: Karol Bedorf (14-2) vs. TBA – o pas kategorii ciężkiej
77 kg.: Borys Mańkowski (18-5-1) vs. TBA – o pas kategorii półśredniej
66 kg.: Artur Sowiński (17-7) vs. Marcin Wrzosek (11-3) – o pas kategorii piórkowej
77 kg.: Maciej Jewtuszko (12-3) vs. Yasubey Enomoto (15-7)
70 kg.: Łukasz Chlewicki (14-4-1) vs. TBA
66 kg.: Filip Wolański (9-2) vs. TBA
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button