UFC

Walka wieczoru wrześniowej gali UFC Vegas ujawniona – Gilbert Burns zmierzy się z Seanem Bradym

Starcie o awans do rozgrywki mistrzowskiej w dywizji półśredniej pomiędzy Gilbertem Burnsem i Seanem Bradym zwieńczy wrześniową galę UFC Vegas.

Ważny dla układu sił w wadze półśredniej pojedynek pomiędzy Gilbertem Burnsem (22-7) i Seanem Bradym (16-1) uświetni galę UFC Fight Night, która odbędzie się 7 września w Las Vegas w UFC APEX.

O zestawieniu doniósł na platformie X Magic MMA.

Sklasyfikowany na 6. miejscu w rankingu Durinho nie ma za sobą najlepszych występów. Przegrał dwie ostatnie walki, ulegając Jackowi Delli Maddalenie przez nokaut i Belalowi Muhammadowi jednogłośną decyzją. Wcześniej pokonywał Jorge Masvidala i Neila Magny’ego. Wojujący w UFC od dekady Brazylijczyk może pochwalić się w oktagonie bilansem 15-7.

Sean Brady okupuje 8. pozycję w rankingu. Przygodę z organizacją rozpoczął w 2019 roku od pięciu zwycięstw z rzędu, ale w październiku 2022 roku Belal Muhammad zafundował mu pierwszą w karierze porażkę. Po ponad rocznej przerwie, spowodowanej problemami zdrowotnymi, Sean Brady powrócił na zwycięskie tory, w grudniu zeszłego roku dominując i poddając Kelvina Gasteluma.

Amerykanin do rewelacyjny zapaśnik i mocny grappler, ale w walce na chwyty Brazylijczyk może stawić mu bardzo mocny opór – pod kątem BJJ jest prawdopodobnie nawet lepszy. Nie sposób natomiast wykluczyć, że jednak zapasy i kontrola z góry młodszego o siedem lat Brady’ego okażą się przeszkodą nie do sforsowania dla 38-letniego już Burnsa.

Przewidywane kursy bukmacherskie


Gilbert Burns – 2.45
Sean Brady – 1.55

Wstępny typ

Sean Brady


Rozpiska UFC Vegas: Burns vs. Brady

Walka wieczoru

170 lb: Gilbert Burns (22-7) vs. Sean Brady (16-1)

Pozostałe

145 lb: Calvin Kattar (23-8) vs. Kyle Nelson (16-5-1)

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button