UFC

Walka o być albo nie być w UFC? Łukasz Brzeski wystąpi na sierpniowej gali UFC w Singapurze, gdzie zmierzy się z Waldo Cortesem-Acostą!

Pomimo bilansu 0-2 w UFC Łukasz Brzeski otrzymał kolejną szansę – być może ostatnią – zaprezentowania swoich umiejętności w oktagonie. Podczas gali UFC w Singapurze zmierzy się z Waldo Cortesem-Acostą.
Łukasz Brzeski (8-3-1) powróci do akcji przy okazji gali UFC Fight Night, która odbędzie się 26 sierpnia w Singapurze. W pojedynku ostatniej prawdopodobnie szansy polski ciężki skrzyżuje rękawice z Waldo Cortesem-Acostą (9-1).

O zestawieniu walki poinformował dziennikarz Carlos Contreras Legaspi.
Drogę do UFC Łukasz Brzeski utorował sobie poprzez Contender Series, choć z uwagi na wpadkę dopingową wynik jego walki z Dylanem Potterem został zmieniony na no contest. W debiucie nasz zawodnik przegrał niejednogłośną – i kontrowersyjną! – decyzją sędziowską z Martinem Budayem. Ostatni pojedynek stoczył w marcu, będąc zdominowanym na pełnym dystansie przez Karla Williamsa.

Także Waldo Cortes-Acosta do UFC przedarł się dzięki Contender Series. Przygodę z organizacją rozpoczął od dwóch zwycięstw jednogłośnymi decyzjami – nad Jaredem Vanderą oraz Chasem Shermanem. W kwietniu doznał jednak pierwszej w karierze porażki, rozbity przez Marcosa Rogerio de Limę.Reprezentant Dominikany to niemal wyłącznie stójkowicz – sprawny bokser z ogromną luką w defensywie w postaci nieistniejącej obrony przed niskimi kopnięciami. Łukasz Brzeski jak najbardziej może zapolować na kończyny dolne rywala, choć szermierka na pięści z Cortesem-Acostą może być jednak ryzykowna, bo ten posiad szybkie i precyzyjne ręce. Pytanie, czy nasz zawodnik będzie w stanie zagrozić przeciwnikowi zapaśniczo, przenosić walkę do parteru?

Przewidywane kursy bukmacherskie


Łukasz Brzeski – 2.55
Waldo Cortes-Acosta – 1.45

Wstępny typ

Waldo Cortes-Acosta

This poll has ended (since 3 months).

Łukasz Brzeski vs. Waldo Cortes-Acosta - kto wygra?

Waldo Cortes-Acosta
50.70%
Łukasz Brzeski
49.30%
Rozpiska UFC Singapur

Walka wieczoru

145 lb: Max Holloway (24-7) vs. Chan Sung Jung (17-7)

Pozostałe

135 lb: Rinya Nakamura (7-0) vs. Fernie Garcia (10-3)
265 lb: Waldo Cortes-Acosta (9-1) vs. Łukasz Brzeski (8-3-1)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button