„W tym roku nominacje do Oscara otrzymują…” – Till, Dillashaw, Bisping, Gaethje, Garbrandt i inni reagują na zwycięstwo Sterlinga

Na Aljamaina Sterlinga i Petra Yana spadło sporo krytyki ze strony innych zawodników UFC – na tego pierwszego za aktorstwo, na tego drugiego za głupotę.

Podczas gali UFC 259 w Las Vegas Petry Yan stracił pas mistrzowski kategorii koguciej w niecodziennych okolicznościach. W końcówce czwartej rundy, gdy wydawało się, że ma walkę pod kontrolą i pewnie wygra ją na punkty albo nawet skończy Aljamaina Sterlinga, potraktował pretendenta nieprzepisowym kolanem na głowę.

Funk Master runął na deski, następnie przez kilka minut zwijając się i zataczając – próbował jakoby wracać na nogi, ale tak kręciło mu się w głowie, że każdym razem, wydawało się, że może jednak da radę, przegrywał z grawitacją.
W rezultacie walkę przerwano, ogłaszając jej zwycięzcą Aljamaina Sterlinga – przez dyskwalifikację Petra Yana. Jak zareagowali na to inni zawodnicy?


Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply