Statystyki MMAUFC

W pogoni za Janem Błachowiczem – rekordowe wyczyny Michała Oleksiejczuka w Las Vegas!

Nokautując Cody’ego Brundage’a w Las Vegas, Michał Oleksiejczuk ustanowił kilka rekordowych wyników na nadwiślańskiej scenie UFC.
W minioną sobotę podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas Michał Oleksiejczuk znokautował w pierwszej rundzie Cody’ego Brundage’a. Wiktorią tą Husarz wyśrubował kilka ze swoich fantastycznych – niektórych nad Wisłą rekordowych – statystyk pod sztandarem UFC.

Reprezentant Ankosu MMA wyśrubował polski rekord skończeń w pierwszych rundach. Triumf z Brundagem był już 5., jaki Husarz odniósł w pierwszej odsłonie. Drugie miejsce w tej klasyfikacji na nadwiślańskiej scenie zajmują wspólnie Jan Błachowicz oraz występujący w UFC w latach 2007-2009 Tomasz Drwal – obaj 2-krotnie zwyciężali swoje pojedynki w pierwszych rundach.
Michał Oleksiejczuk doszlusował do Jana Błachowicza pod kątem zwycięstw przez (techniczne) nokauty. Obaj mogą teraz pochwalić się 5 tego rodzaju skończeniami pod banderą amerykańskiego giganta. Drugi w tej klasyfikacji z 4 nokautami jest Marcin Tybura.

Husarz uciekł też Tyburowi pod kątem zwycięstw przed czasem. Uniejowianin ma na koncie 4, Oleksiejczuk teraz – 5. W klasyfikacji tej liderem pozostaje Cieszyński Książę z 7 wygranymi przed czasem.

27-latek dogonił natomiast Jana Błachowicza pod względem liczby nokdaunów/nokautów. Ten sobotni był jego 8. w oktagonie UFC. Tyle samo na koncie ma były mistrz wagi półciężkiej.

Aktualny bilans Husarza w oktagonie UFC wynosi 6-3.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button