W końcu dostępne! Organizacja KSW wprowadziła oficjalne rankingi!

Po prawie 20 latach istnienia organizacja KSW wprowadziła oficjalne rankingi wszystkich kategorii wagowych.
Od dobrych kilku lat w przestrzeni medialnej wśród fanów nadwiślańskiej sceny MMA przewijał się temat rankingów poszczególnych kategorii wagowych KSW. Polski gigant przez długi czas wzbraniał się jednak przed ich wprowadzeniem.
Do czasu! Dzisiaj wszystko w końcu uległo zmianie. Na oficjalnej stronie internetowej KSW zaprezentowano pierwsze notowanie wszystkich dywizji, na czele których znajdują się oczywiście ich mistrzowie.

W notowaniu uwzględniono pięć miejsc, czemu trudno się dziwić, bo w niektórych dywizjach KSW – na przykład ciężkiej czy półciężkiej – o dłuższe listy nie byłoby łatwo z prostej przyczyny – braku zawodników.Nie wiadomo, w jaki dokładnie sposób rzeczone rankingi stworzono. Natomiast wedle narracji medialnej właścicieli organizacji Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego, odpowiedzialny za kształt rankingów jest dyrektor generalny Wojsław Rysiewski.

Poniżej aktualne rankingi, które znaleźć można na oficjalnej stronie KSW. Po kliknięciu na zawodnika otwierana jest karta z dodatkowymi informacjami na jego temat.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Do pierwszych przetasowań w rankingach może dojść 15 stycznia. Wtedy bowiem polski potentat zainauguruje rok galą KSW 66 w Szczecinie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

5 Comments

 1. grzesiekono

  7 stycznia 2022 at 19:10

  Niby są ale po co, skoro ktoś bez walki ląduje na pierwszym miejscu :D

 2. cesellolaroma

  7 stycznia 2022 at 19:20

  Niby fajnie, ale człowiek tak się przyzwyczaił, do tego UFC, że top 5 to trochę bida.

 3. czungumangu

  7 stycznia 2022 at 19:52

  Wieczne narzekanie, rankingi obnażyły zasoby KSW i.. dobrze. Najważniejsze, że wreszcie są. Jest na czym pracować. Pod kątem jakości od koguciej do średniej jest w miarę przyzwoicie. Piórkowa bardzo dobra. Ciężka dno, półciężka bieda, kobieca wiadomo.

 4. Konewa

  9 stycznia 2022 at 00:05

  Od czegoś trzeba było zacząć. Źle to nie wygląda.
  Oby jeszcze Viaplay nie zacinała…

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply