UFC

Volkov vs. Aspinall walką wieczoru UFC Londyn, w rozpisce Pimblett, Hooker, Shore i inni

Szybko zapełnia się rozpiska marcowej gali UFC Fight Night, która odbędzie się w Londynie – liczy już dziesięć pojedynków.
W walce wieczoru rozpędzony serią czterech zwycięstw – wszystkich przed czasem – w oktagonie brytyjski ciężki Tom Aspinall (11-2) stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze, krzyżując pięści z doświadczonym Alexandrem Volkovem (34-9), który ostatnio wypunktował Marcina Tyburę.

Brytyjczyk z polskimi korzeniami będzie miał po swojej stronie szybkość, mobilność i parter, ale czy wystarczy to, aby zniwelować gabaryty potężnego Rosjanina i jego mocną obronę przed obaleniami?
Przewidywane kursy bukmacherskie:

Tom Aspinall – 2.15
Alexander Volkov – 1.70

Wstępny typ:

Alexander Volkov

Mający za sobą zwycięski debiut – powrócił z dalekiej podróży, ubijając Luigi Vendraminiego – ociekający medialnym zgiełkiem Paddy Pimblett (17-3) zmierzy się w Londynie z Rodrigo Vargasem (12-4), który ostatnio pokonał Zhu Ronga, powracając na drogę zwycięstw po dwóch porażkach.

W stójce wojowniczy Meksykanin może oczywiście sprawić Pimblettowi sporo problemów, ale mając na uwadze jego niezachwycające zapasy, trudno nie faworyzować tutaj znacznie sprawniejszego w walce na chwyty Brytyjczyka.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Paddy Pimblett – 1.30
Rodrigo Vargas – 3.20

Wstępny typ:

Paddy Pimblett

W kategorii piórkowej przeciwnikiem rozpędzonego fantastyczną serią ośmiu zwycięstw Arnolda Allena (17-1), który ostatnia wypunktował Sodiqa Yusuffa, będzie powracający pięciu latach do 145 funtów Dan Hooker (21-11), który ostatnio przegrał przez poddanie z Islamem Makhachevem.Nie wiadomo, jak ponownie w kategorii piórkowej odnajdzie się Nowozelandczyk, ale jego gabaryty mogą stanowić spory problem dla Brytyjczyka – ten jednak jest zawodnikiem wszechstronniejszym i lepiej poukładanym technicznie na nogach, co może mu bardzo pomóc.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Arnold Allen – 1.55
Dan Hooker – 2.45

Wstępny typ:

Arnold Allen

W kategorii ciężkiej dla walczącego prawdopodobnie o utrzymanie się w UFC – przegrał dwie ostatnie walki – Shamila Abdurakhimova (20-6), który miał pierwotnie stanąć w szranki z Tomem Aspinallem, wyszykowano niewidzianego w akcji od ponad dwóch lat Sergeya Pavlovicha (14-1), który wygrał dwie ostatnie walki.

40-letni Dagestańczyk najlepsze lata ma już za sobą, wobec czego trudno nie faworyzować tutaj młodszego od ponad dekadę Pavlovicha, choć oczywiście jego długa przerwa każe postawić kilka znaków zapytania w temacie jego formy.
Przewidywane kursy bukmacherskie:

Sergey Pavlovich – 1.35
Shamil Abdurakhimov – 3.00

Wstępny typ:

Sergey Pavlovich

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Wreszcie w wadze koguciej naprzeciwko idącego jak burza – wygrał cztery walki w oktagonie, utrzymując nieskazitelny bilans – Jacka Shore’a (15-0) stanie rozpędzony ośmioma wygranymi – w tym dwoma w UFCTimur Valiev (18-2).

Obaj zawodnicy posiadają narzędzia, aby napsuć sobie nawzajem wiele krwi, ale gabaryty Brytyjczyka oraz jego odpowiedzialna, wszechstronna i wyrachowana gra każą widzieć go w roli faworyta.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Jack Shore – 1.50
Timur Valiev – 2.50

Wstępny typ:

Jack Shore

Rozpiska UFC Londyn

Walka wieczoru

265 lb: Alexander Volkov (34-9) vs. Tom Aspinall (11-2)

Pozostałe

145 lb: Mike Grundy (12-3) vs. Makwan Amirkhani (16-7)
155 lb: Paddy Pimblett (17-3) vs. Rodrigo Vargas (12-4)
135 lb: Jack Shore (15-0) vs. Timur Valiev (18-2)
125 lb: Molly McCann (11-4) vs. Luana Carolina (8-2)
125 lb: Muhammad Mokaev (5-0) vs. Cody Durden (12-3-1)
115 lb: Elise Reed (4-1) vs. Cory McKenna (6-1)
125 lb: Jake Hadley (8-0) vs. Allan Nascimento (18-6)
265 lb: Shamil Abdurakhimov (20-6) vs. Sergey Pavlovich (14-1)
170 lb: Gunnar Nelson (17-5-1) vs. Claudio Silva (14-3)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button