UFC

Vitor Belfort potwierdza ostatnią walkę w UFC

Podczas gali UFC 212, która odbędzie się 3 czerwca w Rio de Janeiro, Vitor Belfort po raz ostatni wejdzie do oktagonu światowego giganta.

Vitor Belfort już po ostatniej walce – porażce z Kelvinem Gastelumem, która prawdopodobnie zostanie jednak zmieniona na no contest z uwagi na wpadkę marihuanową Amerykanina – zapowiadał, że chce stoczyć swoją ostatnią walkę w kontrakcie z UFC podczas zaplanowanej na 3 czerwca w Rio de Janeiro gali UFC 212.

I stanie się według życzenia zaprawionego w bojach Brazylijczyka. Jak bowiem ogłosiła dzisiaj oficjalnie organizacja – potwierdzając doniesienia sprzed kilku dniPhenom pójdzie w swoje ostatnie oktagonowe tany z innym weteranem Natem Marquardtem.
Po ogłoszeniu walki Belfort opublikował krótki wpis na Instagramie, potwierdzając, że będzie jego ostatnią.

https://www.instagram.com/p/BThG-6slTvB/

Rozpocząłem swoją podróż z UFC 20 lat temu, podczas gali UFC 12 i dokładnie 200 gal później, 3 czerwca, stoczę swoją ostatnią walkę dla organizacji – u siebie w Rio de Janeiro. Oczekuję, że pojawicie się na hali, abym mógł podziękować wam wszystkim osobiście, że byliście ze mną w tej podróży.
Zawsze razem!!

Rzecz jednak w tym, że 40-letni zawodnik wyraźnie zaznaczył w swoim wpisie, że będzie to dla niego ostatnia walka dla UFC, co przecież w najmniejszym stopniu nie wyklucza scenariusza, w którym po wyczerpaniu kontraktu z amerykańskim gigantem zakotwiczy w Bellatorze lub Rizin FF. Obie te organizacje z pewnością bowiem przyjęłyby go w swoje szeregi z otwartymi ramionami.

*****

John McCarthy: „Nick i Nate lubią nazywać ludzi suką”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button