UFC

(VIDO) Bajeczne kopnięcie na głowę! Roman Kopylov znokautował Claudio Ribeiro podczas UFC 291!

Podczas gali UFC 291 w Salt Lake City Roman Kopylov znokautował Claudio Ribeiro efektownym kopnięciem na głowę.
Nie zwalnia tempa Roman Kopylov (11-2). W ramach gali UFC 291 w Salt Lake City Rosjanin popisał się fantastycznym nokautem, kończąc Claudio Ribeiro (11-3) kopnięciem na głowę na początku drugiej.
Pierwsza odsłona walki toczona była w stójce w formie taktycznego kickboxingu. Przez kilka pierwszych minut to walczący z odwrotnego ustawienia Rosjanin prezentował się znacznie lepiej. Atakował długimi, precyzyjnymi ciosami oraz kopnięciami na korpus. Kilka razy wyraźnie wstrząsnął Brazylijczykiem.

Ribeiro spróbował kilku szarż, ale Kopylov dobrze pracował na nogach, zażegnując niebezpieczeństwo. Do czasu jednak… W końcówce rundy Brazylijczyk ruszył do wściekłych ataków, rozpuszczając ręce – i kilka razy grzmotnął Kopylova, wstrząsając nim. Rosjanin przetrwał jednak trudne chwile.

Już w jednej z pierwszych akcji drugiej rundy Kopylov postraszył rywala kiwkami, by następnie wystrzelić z potężnym kopnięciem na głowę – trafił czysto, kompletnie zaskakując Ribeiro, który runął na deski jak długi. Rosjanin z dobitką się nie spieszył, ale w końcu grzmotnął rywala młotem, kończąc zawody.

32-latek odniósł tym samym już trzecie zwycięstwo z rzędu pod sztandarem UFC. Po walce zaprosił w oktagonowe tany Seana Stricklanda.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button