KSWPolskie MMA

(VIDEO) Znów kontrowersje z Tomem Breese! Paweł Pawlak wygrywa przez techniczny nokaut!

Paweł Pawlak odniósł niezwykle cenną wiktorię, pokonując przez techniczny nokaut Toma Breese.

W starciu z mistrzowskimi implikacjami w wadze średniej Paweł Pawlak (21-4-1) pokonał faworyzowanego Toma Breese (15-4) podczas gali KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim, chociaż przerwaniu towarzyszyły kontrowersje.

W początkowych fragmentach walki ustawiony odwrotnie Breese prezentował się odrobinę lepiej, dobrze trafiając przede wszystkim prawym prostym. Jednak z czasem to Polak doszedł do głosu, nieco się otwierając – dobrze pracował kopnięciami na korpus – frontalnymi i okrężnymi – zdzielił Brytyjczyka sierpami.

Walka trafiła z czasem w klincz, gdzie Breese pracował nad przeniesieniem walki do parteru. Pawlak doskonale jednak się bronił, a z czasem w kotłowaninie grzmotnął Brytyjczyka łokciem – prawdopodobnie! – w tył głowy! Breese skulił się i zastygł w bezruchu, podczas gdy Polak jął okładać go ciosami!

Widząc, że Brytyjczyk nie poprawia swojego położenie, jedynie chroniąc głowę, sędzia przerwał zawody. Breese natychmiast wstał, ostro protestując.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Paweł Pawlak wyśrubował tym samym swój bilans w KSW do 3-0. Po wale zaapelował do organizatorów o możliwość walki o pas mistrzowski wagi średniej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. To jest mma, nie snooker. Czasem się dostanie nieczysto, ale dopóki sędzia nie zatrzyma walki to się walczy!
    Rzeczony łokieć trafił ni to w tył głowy, ni to w rękę Breesea. Widać to na powtórce.
    Zresztą niech mi to ktoś wyjaśni, czemu (skoro go ten łokieć tak odciął), Breese od razu, gdy sędzia przerwał, całkiem przytomny zaczął dyskutować i mieć do wszystkich pretensję?
    Dobrze Borek powiedział, że to trochę wyjaśnia dlaczego Breese (pomimo takich predyspozycji) nie zawojował UFC. Coś nie tak z psychą.

Dodaj komentarz

Back to top button