UFC

(VIDEO) Zmasakrowane schaby! Drew Dober po szalonej walce znokautował Rafaela Alvesa!

Bombardowanie korpusu Rafaela Alvesa opłaciło się Drewowi Doberowi, który w trzeciej rundzie znokautował Brazylijczyka.
Drew Dober (25-11) po świetnym widowisku znokautował w trzeciej rundzie Rafaela Alvesa (20-11) podczas gali UFC 277 w Dallas.
Alves rozpoczął walkę od efektownego kopnięcia rodem z capoeiry. Dober odpowiedział prostym po kopnięciu. Szybki jak błyskawica Brazylijczyk zdzielił go krosem, później przenosząc walkę do parteru. Amerykanin odzyskał gardę. Alves aktywnością z góry nie grzeszył, przemycając tylko kilka uderzeń. Brazylijczyk z czasem podniósł pozycję, rąbiąc kopnięciami na nogi. Dober wykorzystał okazję i wrócił na nogi.

Tam Amerykanin podkręcił tempo, wywierając presję, ale miał problemy z ustawieniem sobie szybkiego jak błyskawica Alvesa. To wręcz Brazylijczyk zanotował lepsze uderzenia, choć w końcówce rundy Dober w końcu grzmotnął go ładną kombinacją.

Początek drugiej odsłony należał zdecydowanie do agresywnego Amerykanina. Brazylijczyk miotał się przy siatce, próbując przepuszczać uderzenia rywala – ale sporo z nich, także na korpus, doszło celu. Alves poszukiwał kontr i okolicznościowo je odnajdywał, ale to Amerykanin dyktował warunki w oktagonie – pomimo iż pod kątem defensywy Brazylijczyk nie wyglądał źle. Walkę na moment przerwano po przypadkowym faulu Dobera, który zahaczył oko rywala kciukiem.Po wznowieniu obaj zawodnicy wdali się w szalone wymiany, rozpuszczając ręce w morderczych weselniakach. Brazylijczyk zaprezentował bajeczną pracę głowę, choć… W samej końcówce zainkasował srogi cios, po którym poszedł w zapasy, kończąc na plecach.

W jednej z pierwszych akcji trzeciej rundy Brazylijczyk poszukał obalenia, wybronionego jednak dobrze przez Dobera. Ładny cios Alvesa doszedł celu, ale Amerykanin odpowiedział dobrą kombinacją na głowę i korpus.
Ustawiwszy rywala na ogrodzeniu, Dober ponownie zaatakował soczystym krzyżowym na korpus, trafiając idealnie – Alves runął na deski, zginając się w pół. Miał dość!

https://twitter.com/PureKnockouts/status/1553554861672632322?s=20&t=sDhfaPKVm77cBSC54HMwTw

Drew Dober odniósł tym samym drugą wiktorię z rzędu – i drugą przez nokaut.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button