UFC

(VIDEO) Srogie GNP! Michał Oleksiejczuk rozbił Cody’ego Brundage’a!

Michał Oleksiejczuk wraca z Las Vegas z tarczą – polski średni brutalnym GNP ubił Cody’ego Brundage’a w ramach gali UFC Fight Night.
W pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC Fight Night w Las Vegas Michał Oleksiejczuk (18-5) powstrzymał zapaśniczo-parterowe zapędy Cody’ego Brundage’a (8-3), by następnie ubić Amerykanina z góry srogimi uderzeniami.
Już w pierwszej akcji Brundage ostrym zejściem do nóg przewrócił Oleksiejczuka. Polak walczył przy ogrodzeniu o powrót na nogi. W końcu dopiął swego, ale z uwieszonym za jego plecami Amerykaninem. Brundage wyciął Oleksiejczuka, zachodząc mu za plecy. Polak ponownie zdołał wrócić na nogi, ale został znów zaciągnięty do parteru.

Tamże jednak nasz zawodnik świetnie odwrócił pozycję, trafiając do gardy Brundage’a. Z góry poszukał uderzeń, kilkoma soczystymi dosięgając Amerykanina. Srogi łokieć doszedł czaszki Brundage’a! Amerykanin starał się kontrolować ręce naszego zawodnika, ale co jakiś czas Husarz dosięgał go potężnymi uderzeniami.

Te na głowę Michał zaczął przeplatać z tymi na korpus. Łokcie! Głowa! Korpus! Młoty! Brundage w poważnych tarapatach! Polak podniósł pozycję, następnie rzucając się ponownie na naruszonego rywala z grzmotami! Amerykanin okrutnie naruszony, chroni tylko głowę! Nie, odpłynął! Koniec!Michał Oleksiejczuk odniósł tym samym drugie z rzędu zwycięstwo przez nokaut w pierwszej rundzie. Jego bilans w kategorii średniej UFC wynosi 2-0, a ogólnie w organizacji 6-3.

Po zwycięstwie Husarz zaprosił w oktagonowe tany Chrisa Curtisa.

Seria dwóch wiktorii z rzędu Cody’ego Brundage’a dobiegła końca. Jego bilans w oktagonie wynosi 2-2.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button