Bellator

(VIDEO) Zawinął nogę na jego piszczeli! Upiorne złamanie na gali Bellator 286!

Lowkingi na wysokości łydki to niebezpieczna broń, także dla kopiącego – brutalnie przekonał się o tym Richard Palencia podczas gali Bellator 286.
Do upiornego złamania nogi – jak żywo przypominającego te, które widzieliśmy w starciach Andersona Silvy z Chrisem Weidmanem oraz Chrisa Weidmana z Uriahem Hallem – doszło w pojedynku otwierającym galę Bellator 286 w Long Beach.

Niepokonany wcześniej Richard Palencia (10-1) – walczący z odwrotnej pozycji – w połowie pierwszej rundy zaatakował Cee Jaya Hamiltona (16-9) srogim wewnętrznym kopnięciem na wysokości łydki. Hamilton zdołał jednak w ostatniej chwili poderwać nogę – w konsekwencji doszło do brutalnej kolizji piszczeli z piszczelą.
Pomimo iż Hamilton prawie stracił równowagę, z akcji tej wyszedł obronną ręką. Palencia szybko zdał sobie bowiem sprawę, że złamał nogę. Cofając się, na moment oparł na niej ciężar ciała, co doprowadziło do makabrycznego jej wykręcenia. Runął na deski, chwytając się za nogę i wyjąc z bólu. Nawet zwycięski Hamilton, który był tutaj sporym bukmacherskim underdogiem, nie mógł na to patrzeć!

Poniżej cała akcja.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button