UFC

(VIDEO) Zaskakujące słowa Nate’a Diaza do trenera po zwycięstwie z Tonym Fergusonem! Zdradził, dlaczego jego kondycja nie wyglądała najlepiej!

Organizatorzy opublikowali podsumowanie gali UFC 279: Diaz vs. Ferguson w cyklu The Thrill and The Agony, pełnym zakulisowych smaczków.
W materiale dostępnym wyłącznie poprzez aplikację UFC Fight Pass znalazł się fragment rozmowy Daniela Rodrigueza ze swoim sztabem trenerskim po zwycięskiej walce z Jingliangiem Li. Na pytanie, czy Chińczyk mocno uderzał, Amerykanin odpowiedział bardzo szczerze.

– Naruszał mnie prawie za każdym razem, gdy mnie trafiał – przyznał D-Rod. – Obrywałem i zachodziłem w głowę, co tu się, kurwa, wydarzyło.
Kamery uchwyciły też pierwszą wymianę zdań pomiędzy Natem Diazem i trenerem Richardem Perezem po tym, jak w walce wieczoru stocktończyk poddał Tony’ego Fergusona, który dzień wcześniej zastąpił Khamzata Chimaeva.

– W zapasy nie poszedł – powiedział wesoło Diaz.

– To bez znaczenia – odparł Perez.

– Przez cały obóz w ogóle nie boksowałem, bo robiłem tylko zapasy. Zmęczyłem się więc tym wyprowadzaniem ciosów.

– Ale trafiałeś – zauważył trener. – Trafiałeś, Nathanie.Materiał podsumowujący dwie najważniejsze walki – Nate’a Diaza z Tonym Fergusonem oraz Khamzata Chimaeva z Kevinem Hollandem – poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button