UFC

(VIDEO) Zaliczył deski, ale wrócił i zdemolował Kenana Songa! Ian Garry nadal niepokonany!

Nieukrywający inspiracji Conorem McGregorem Ian Garry obronił nieskazitelny bilans, nokautując w Las Vegas Kenana Songa.
Podczas gali UFC 285 w Las Vegas Ian Garry (11-0) w pierwszej rundzie walki z Kenanem Songiem (19-7) zaliczył deski, ale powrócił z nie lada przytupem, okrutnie rozbijając i w trzeciej rundzie kończąc Chińczyka.
Początek walki był uważny w wykonaniu obu zawodników. Garry był odrobinę agresywniejszy, poszukując kombinacji 1-2 oraz niskich kopnięć. Szczególnie te ostatnie sprawiały problem zdecydowanie niezachwycającemu pod kątem aktywności Chińczykowi. Wszystko to jednak do czasu. W końcu bowiem Song kompletnie zaskoczył Garry’ego srogim lewym sierpem, ścinając go z nóg. Rzucił się za Irlandczykiem z dobitką, ale ten przetrwał. Wydawało się, że gdy walka wróciła na nogi, Chińczyk powinien był rozerwać klincz, aby dobić chwiejącego się nadal rywala w dystansie, ale tak nie uczynił, pozwalając Garry’emu na dojście do siebie.

W rundzie drugiej Irlandczyk był zdecydowanie aktywniejszy i skuteczniejszy. Rozbijał Songa z dystansu ciosami na głowę i korpus oraz różnorodnymi kopnięciami na wszystkich wysokościach. Bierny Song tylko od czasu do czasu odpalał ciosy, szukając kontr sierpami, ale Irlandczyk tym razem dobrze ich unikał.

Od początku trzeciej odsłony Garry zdecydowanie rozdawał w oktagonie karty. Zasypywał rywala gradem różnorodnych technik, nie dając mu czasu i przestrzeni na wstrzelenie się z kontrami. Rozbijał Songa ciosami prostymi, okopywał jego wykroczną nogę, chętnie atakował korpus. Twarz Chińczyka była już zmasakrowana.

W końcu Irlandczyk rzucił rywala na ogrodzenie kanonadą uderzeń – na korpus i głowę. Przepuściwszy desperackie próby kontr, zdzielił Songa kolejnymi ciosami, posyłając go na deski. Tam Chińczyk chronił już tylko głowę w żółwiu, nie przejawiając woli dalszej walki, wobec czego sędzia przerwał zawody.

25-latek wyśrubował tym samym swój bilans w oktagonie amerykańskiego giganta do 4-0.

Dla Kenana Songa była to druga z rzędu przegrana. Jego bilans w oktagonie UFC wynosi 4-3.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button