UFC

(VIDEO) Żadnych zapasów! Curtis Blaydes znokautował Chrisa Daukausa!

W pojedynku wieńczącym galę UFC FN w Columbus Curtis Blaydes znokautował Chrisa Daukausa.
W walce wieczoru gali UFC Fight Night w Columbus Curtis Blaydes (16-3) dopełnił formalności, nokautując na początku drugiej rundy Chrisa Daukausa (12-5).
Początek walki należał do Daukausa, który zdzielił rywala szybkimi ciosami. Blaydes odgryzał się lowkingami, nieustannie mieszając też ustawienie. Po minucie Razor zdzielił rywala śliczną kombinacją 1-2 – Daukaus aż przysiadł na moment. Blaydes nie podkręcił jednak tempa i przez kilkadziesiąt kolejnych sekund nie działo się wiele.

W końcu doszło do kolejnej wymiany, z której ponownie lepiej wyszedł Blaydes. Co ciekawe, Razor nie spróbował ani jednego obalenia. Kąsał natomiast rywala także lowkingami, nieźle pracując gardą, gdy Daukaus rozpuszczał ręce. Blaydes nieźle pracował jabem, tu i ówdzie dokładając kros.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Już w jednej z pierwszych akcji w drugiej rundzie obaj zawodnicy poszli z prawym na prawy – i obaj trafili! Rzecz jednak w tym, że Blaydes jako pierwszy i znacznie mocniej. Daukaus runął na deski, a Razorz rzucił się za nim, bombami z góry dopełniając dzieła zniszczenia.
https://twitter.com/ChillemThreebo/status/1507901785389903875?s=20&t=ShLHZ0TGVHKHaugYOOziQg

W wywiadzie udzielonym po zwycięstwie – drugim z rzędu i szóstym w ostatnich siedmiu występach – Curtis Blaydes rzucił wyzwanie Cirylowi Gane i Stipemu Miociciowi, licząc na starcie o tymczasowy pas mistrzowski.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button