UFC

(VIDEO) Zaczął kuriozalnie, skończył w glorii zwycięzcy! Jeremiah Wells udusił Blood Diamonda!

Jeremiah Wells zdominował parterowo i poddał kickboksera Blood Diamonda podczas gali UFC 271 w Houston.
Jeremiah Wells (10-2-1) popsuł debiut w oktagonie klubowemu koledze Israela Adesanyi, Blood Diamondowi (3-1) (Mike’owi Mathetha), poddając go w pierwszej rundzie.
Początek walki był niecodzienny. Wells zaczął biec przy ogrodzeniu, potykając się o… siatkę? Własne nogi? Nowozelandczyk dopadł go, szukając ciosów, ale Amerykanin pozbierał się, łapiąc klincz i szukając obalenia.Diamond bronił się całkiem nieźle, ale w końcu, po kilkudziesięciu sekundach, Wells dopiął swego, przenosząc walkę do parteru. Od razu utorował sobie drogę do dosiadu. Nowozelandczyk oddał plecy i… zaczęła się gehenna.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Wells kontrolował go z dominującej pozycji, rozbijał, szukał duszenia. Diamond bronił się długo, próbując zrzucić z siebie rywala. Jednak w końcu Wells zdołał przełożyć rękę pod brodą rywala tak, aby zapiąć duszenie. Wydawało się co prawda, że debiutant ma jeszcze przestrzeń, aby oddychać, ale… Rzeczywistość okazała się zupełnie inna – stracił przytomność, zmuszając świadomego sędziego do przerwania zawodów.

Bilans Jeremiaha Wellsa w UFC wynosi teraz 2-0.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button