UFC

(VIDEO) Wielkie pożegnanie legendy! Robbie Lawler znokautował Niko Price w ostatniej walce w karierze!

Kapitalnie dysponowany Robbie Lawler zakończył sportową karierę z nie lada przytupem, efektownie nokautując Niko Price’a podczas gali UFC 290.
W pojedynku wieńczącym kartę wstępną gali UFC 290 w Las Vegas żegnający się ze sportem były mistrz wagi półśredniej Robbie Lawler (30-16) już w pierwszej rundzie znokautował Niko Price’a (15-7) srogimi uderzeniami w klinczu.
Ruthless od początku walki prezentował się dobrze, żwawo, sprężyście i lekko pracując na nogach. Ruchliwością sprawiał sporo problemów Price’owi.

Hybrid po 30 sekundach wpadł w klincz, ale tam Lawler od razu rozpuścił uderzenia, jedną ręką kontrolując rywala, a drugim bombardując go krótkimi sierpami i podbródkami. Price runął na deski jak długi, bez życia! Lawler nie dobijał rywala, odszedł.

Pokonując Niko Price’a, 41-latek powrócił na zwycięskie tory po zeszłorocznej porażce z Bryanem Barbereną. W wywiadzie udzielonym Joemu Roganowi potwierdził, że był to jego ostatni występ. Na tę okazję organizatorzy przygotowali dla niego nagranie podsumowujące jego karierę. Oglądając je, Robbie nie był w stanie ukryć wzruszenia.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button