UFC

(VIDEO) Volkan Oezdemir zdemolował Bogdana Guskova na UFC Paryż!

Volkan Oezdemir odniósł pierwsze od czterech lat zwycięstwo przed czasem, demolując i poddając w Paryżu Bogdana Guskova.

Volkan Oezdemir (19-7) pokonał debiutującego w oktagonie amerykańskiego giganta Bogdana Guskova (14-3) podczas gali UFC Fight Night w Paryżu.

Początek walki należał do Oezdemira, który trafił kilkoma lowkingami oraz ciosami prostymi. Guskov odpowiedział w ostrej wymianie. Turecki Szwajcar przeniósł walkę do parteru, unikając nieprzygotowanej próby gilotyny ze strony Uzbeka.

Po kilkudziesięciu sekundach Guskov sprawnie wrócił jednak na nogi, gdzie grzmotnął rywala srogim krosem. Oezdemir kontynuował natomiast ostrzał wykrocznej nogi rywala mocnymi lowkingami. Minęła połowa rundy pierwszej.

Kolejne niskie kopnięcie wylądowało na wykrocznej nodze Guskova. Oezdemir skarcił rywala srogim lewym sierpem, wyraźnie naruszając Uzbeka, który cofnął się na ogrodzenie! Tam w wymianie No Time posłał rywala na deski kolejnym lewym sierpem!

W parterze No Time szybko przedarł się do dosiadu, atakując ciosami. Guskov oddał plecy, co turecki Szwajcar wykorzystał, zapinając duszenie – Uzbek poddał zawody.

Volkan Oezdemir powrócił tym samym na zwycięskie tory po zeszłorocznej porażce z Nikitą Krylovem. Była to jego pierwsza wygrana przed czasem od 2019 roku, gdy znokautował Ilira Latifiego.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button