UFC

(VIDEO) Usypiał go i budził! Cody Brundage znokautował Treseana Gore’a!

Cody Brundage nie dał żadnych szans Treseanowi Gore w pojedynku wieńczącym kartę wstępną.
W wyróżnionej walce karty wstępnej gali UFC Fight Night w Las Vegas Cody Brundage (8-2) znokautował w pierwszej rundzie Treseana Gore (3-2).
Brundage od razu poszedł ostro w zapasy, męcząc rywala przy ogrodzeniu. Z czasem Gore zdołał jednak się wydostać, wywierając następnie presję w stójce.

Brundage hasał po łuku, starając się opędzać się od nacierającego rywala prostymi i krótkimi kombinacjami. Gore polował na potężne sierpy oraz przede wszystkim niskie kopnięcia na wysokości łydki, kilkoma z nich trafiając mocno.Także jednak Brundage miał w dystansie swoje momenty, dosięgając oponenta prostymi. Ba, zaczął też unikać atomowych niskich kopnięć ze strony Gore’a. I to właśnie po przepuszczeniu takowego skontrował rywala precyzyjnym prawym, posyłając go na deski.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Czując krew, Cody ruszył ostro za naruszonym przeciwnikiem, ciosami torując sobie drogę do dosiadu. Tam zasypał nieboraka gradem uderzeń, to go nokautując, to budząc do życia. Widząc to, sędzia przerwał zawody.
Cody Brundage odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu przed czasem, szlifując swój bilans w UFC do 2-1. Jedynej porażki doznał w debiutanckim starciu z Nickiem Maximovem.

Bilans Treasana Gore’a pod sztandarem amerykańskiego giganta wynosi teraz 0-2, co może oznaczać kres jego przygody z organizacją.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button