UFC

(VIDEO) „Ustawiliśmy pi*dę do pionu” – Diaz i Ferguson oraz Chimaev i Holland oko w oko przed UFC 279!

Bohaterowie nowo zestawionych walk sobotniej gali UFC 279 zmierzyli się wzrokiem podczas ceremonii prezentacji zawodników.
W nie lada bólach wykuwała się ostateczna rozpiska gali UFC 279, która odbędzie się w Las Vegas – wszystko za sprawą przestrzelenia wagi przez Khamzata Chimaeva, co zmusiło organizatorów do dokonania szeregu roszad w karcie głównej.

Ostatecznie wydarzenie uświetni starcie Nate’a Diaza z Tonym Fergusonem, podczas gdy dla Czeczena wyszykowano Kevina Hollanda.
Poniżej spotkania oko w oko bohaterów trzech najważniejszych pojedynków.

Jingliang Li vs. Daniel Rodriguez

Khamzat Chimaev vs. Kevin Holland

– Wyszło korzystnie – powiedział Kevin Holland w krótkiej rozmowie z Joe Roganem. – Wszyscy ci goście zgrywają gangsterów, ale nimi nie są. Są gangsterami tylko na potrzeby kamery HD. Tyle w temacie.

– Ni chuja! – odparł, zapytany, czy walka z Chimaevem jest dla niego lepsza niż z Rodriguezem. – Ale zabawa będzie przednia!

– Zatrzymali to gówno – powiedział z kolei okrutnie wygwizdywany Chimaev w odpowiedzi na pytanie o przestrzelenie wagi. – Chciałem dalej ścinać to gówno. Hej, to Czeczenia, skurwiele, zamknąć pyski! Ujebię waszego chłoptasia, tak jak ujebałem go na zapleczu!

– Nie dbam o zmianę rywala. Chcę poturbować wszystkich. Przyjechałem tu, żeby ujebać wszystkich. Przejmuję dowodzenie.

Nate Diaz vs. Tony Ferguson

– Tony jest tutaj od dawna – powiedział stocktończyk. – Powinniśmy byli walczyć dawno temu. Ta suka Khabib się go bał i teraz tak samo ten skurwiel tutaj bał się mnie. Ustawiliśmy wczoraj pizdę do pionu na zapleczu, a teraz pizda nie zrobiła wagi. Wiecie, jak jest. Prawdziwi gangsterzy są w Kalifornii. Ameryka, skurwiele!– Przygotujcie, kurwa, popcorn i coś do picia, skurwiele, bo będzie zabawa! – ryknął Tony.

Cała ceremonia ważenia poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button